"X Faktora" finālā uzstāsies Latvijā iemīļotie "Hurts"

Raksta attēls - "X Faktora" finālā uzstāsies Latvijā iemīļotie "Hurts" Ekrānšāviņš no video

30.11.2017 / Parmuziku.lv

Noslēdzot Latvijas talantu šova "X Faktors" pirmo sezonu, fināla skatītājiem sarūpēts iespaidīgs šovs ar vairāku viesmākslinieku dalību, to skaitā - Latvijā iemīļotā dueta "Hurts" koncerts.

 
Lielajā finālā duets "Hurts" iepriecinās ar hitiem "Stay" un Wonderful Life".
 
Īpaši priekšnesumi 3. decembra vakarā gaidāmi arī no Artūra Gruzdiņa, Līgas Rīderes un Adrianas Miglāne, kuri šova izšķirošajā cīņā dziedās trīs pilnīgi jaunas un līdz šim viņu izpildījumā nedzirdētas ārzemju un latviešu dziesmas. Finālā gaidāms arī īpašs pārsteigums - finālisti uz "X Faktora" skatuves uzstāsies kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem - Artūrs ar Donu, Līga ar Intaru Busuli un Adriana - ar Ralfu Eilandu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!