Ielūkojies TV3 pilngadības šova "Cabaret" aizkulisēs

Raksta attēls - Ielūkojies TV3 pilngadības šova "Cabaret" aizkulisēs Publicitātes foto

19.08.2016 / Parmuziku.lv

Zemgales Olimpiskajā centrā ceturtdien, 18. augustā, norisinājās grandiozā TV3 pilngadības šova "Cabaret" sagatavošanas darbi. Kā pavēstīja šova producents, Sandis Mohovikovs, skatītājus 19.augusta vakarā pārsteigs vērienīgās un krāšņās dekorācijas, mākslinieku košie un iespaidīgie tērpi, kā arī, protams, priekšnesumi.

"Visu atklāt es negribētu, taču varu pastāstīt, ka šo vakaru vadīs TV3 ētera personība Juris Šteinbergs. Seriāla "Viņas melo labāk" aktrises ir sagatavojušas īpašu priekšnesumu, kuram pievienosies arī Latvijas Nacionālā teātra aktrises Dita Lūriņa un Zane Dombrovska; par speciālu sveicienu no seriāla "Ugunsgrēks" būs parūpējušies aktieri Egils Melbārdis, Mārtiņš Brūveris un Ģirts Ķesteris."

Jāpiebilst, ka ikviens pasākuma apmeklētājs tiks cienāts ar TV3 īpašo jubilejas torti un šampanieti!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!