Iepriekš nedzirdēts skanējums! Edavārdi, Čižiks un Dubra izdod albumu

Raksta attēls - Iepriekš nedzirdēts skanējums! Edavārdi, Čižiks un Dubra izdod albumu Foto: Linda Vilmansone-Virbule

20.09.2022

Edavārdi, Dubra un Čižiks izziņo jaunu kopdarbu – mini albumu “KRATA”, par godu šim notikumam 28. septembrī, klubā “Piens”, notiks albuma prezentācijas ballīte, kurā ir silti gaidīti visi, kuri ir gatavi kārtīgi izkratīt savus kaulus.

“KRATA” sastāv no piecām dziesmām, kurās ir apvienots Dubra radītais drum&bass ar Edavārdi un Čižika rečetatīvu, kas veido jaunu un, iespējams, kādu ilgāku laiku Latvijā nedzirdētu skanējumu, kas spēs iekustināt pat pašu inertāko klausītāju.

“Tie, kuri seko līdzi manai daiļradei zina, ka es vienmēr esmu atvērts muzikāliem eksperimentiem. Esmu paflirtējis ar fanku kopā ar “Very Cool People” un izbaudījis smagākus rifus kopā ar “Nova Koma”. Es esmu gandarīts par jauno sadarbību ar Dubra un Čižiku, jo uzrakstīt un skaitīt tekstus uz drum&bass bītiem ir izaicinājums. Man šķiet, ka mēs ar to godam tikām galā,“ par projektu izsakās Edavārdi.

Savukārt, Čižiks (pazīstams arī kā Papa Chi) atzīst, ka “padsmit gadus nav rokās turēts īsts vīrieša mikrofons. Ir pienācis laiks kārtīgi izkratīt ādamābolu un izdvest kaut ko svaigu. Kas var būt labāks, kā vecais, labais drum&bass. Un vēl tādā kompānijā!”!

 “Līdz šim biju sadarbojies mūziķiem no UK, Šveices un USA. Ideja radīt kaut ko mātes mēlē nāca lēni un bijīgi, taču izrādījās, ka tas reāli iekrata. Tas tiešām KRATA,” norāda pavadījumu autors, Dubra, kurš uz Latvijas skatuvēm pazīstams, kā drum&bass DJ.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!