Igo piedāvā “Soli, atspēriens” valsts svētku noskaņās

Raksta attēls - Igo piedāvā “Soli, atspēriens” valsts svētku noskaņās Foto: Valts Kleins

12.11.2020

Sagaidot Lāčplēša dienu un Latvijas Valsts proklamēšanas svētkus, dziedātājs Igo laiž klajā dziesmu “Solis, atspēriens”.

Dziesmas mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds, kuram sadarbība ar Igo ir jau daudzu gadu garumā, bet vārdus sarakstījis pats Igo.

Katra cilvēka dzīvē, arī sabiedrības veidošanās laikā, pienāk brīdis, kad katra pieņemtajam lēmumam un kopīgi veiktajam solim ir izšķiroša nozīme.

Igo par “Solis, atspēriens” stāsta: “Dziesma ir par sirdī pieņemtu lēmumu atbildīgā dzīves posmā būt vienotiem un kopā sasniegt mērķi”.

Dziesmas ierakstā kopā ar Igo piedalījušies Jānis Strazds (taustiņinstrumenti un piebalsis), Ieva Kerēvica (piebalsis), Armands Alksnis (ģitāras), Aivars Meijers (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Skaņu ieraksta režisors - Edgars Skrāģis.

Dziesmas ieraksts tapis, pateicoties biedrības LaIPA stipendijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!