Īpaši izdevīgi piedāvājumi festivāla „Bigbank Latvijas pērles” biļetēm

Raksta attēls - Īpaši izdevīgi piedāvājumi festivāla „Bigbank Latvijas pērles” biļetēm Foto: Dace Blūma

22.08.2016 / Parmuziku.lv

Tikai no 22.augusta plkst. 18:00 līdz 23.augusta plkst. 8:00 iespējams iegādāties biļetes uz populārās mūzikas festivālu „Bigbank Latvijas pērles” par īpaši izdevīgu cenu – 100 biļetēm 50% atlaide! Festivāls notiek no 26. līdz 28. augustam Dzintaru koncertzālē un tajā uzstāsies spilgtākie Latvijas populārās mūzikas skatuves izpildītāji un dziedošie aktieri, atskaņojot latviešu mūzikas pērles.

Īpašā atlaide ir festivāla rīkotāju reveranss visiem tiem aktīvajiem mūzikas mīļotājiem, kas čakli apmeklējuši daudzos vasaras koncertus un gribētu baudīt arī muzikālās sezonas noslēdzošos koncertus Dzintaru koncertzālē.

Festivāla atklāšanas koncertā „Teātra dziesmu pērles”, kas notiks 26.augustā, piedalīsies aktieri Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska, Olga Dreģe, Zane Dombrovska, kā arī Jānis Paukštello, Varis Vētra, Andris Bērziņš, Artis Robežnieks un Rihards Lepers. Dziedošie aktieri gan solo dziesmās, gan kopdziesmās atskaņos zināmas un iemīļotas melodijas no tādām teātra izrādēm kā „Šveiks”, „Lilioms”, „Māsa Kerija”, „No saldenās pudeles”, „Šerloks Holmss” un daudzām citām.

27.augusta vakarā Dzintaru koncertzālē izskanēs koncerts „Duetu pērles” ar Laura Reinika, Aijas Andrejevas, Normunda Rutuļa, Iras Kraujas, Normunda Pauniņa, Antras Stafeckas, Alex priekšnesumiem.

Noslēdzošajā svētdienas vakarā 28. augustā festivāla apmeklētājus priecēs leģendārās grupas „Turaidas Roze”, „Menuets”, Ainars Mielavs un Pārcēlāji, kā arī jaunie mūziķi „4 vienā”, izpildot komponista Imanta Kalniņa dziesmas.

Biļetes par īpašo cenu iespējams iegādāties internetā www.bilesuparadize.lv.

Festivālam “Bigbank Latvijas pērles” raksturīgi, ka šajos koncertos skan tikai hiti un katru vakaru skatītājus lutina labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem. Festivāls notiek jau trešo gadu un tā ietvaros tiek pulcēti izcili Latvijas mūziķi, kuri izpilda skaistāko un vērtīgāko dziesmu izlasi vasaras koncertsezonas noslēgumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!