Jau rīt Dzintaru koncertzālē sāksies vasaras noslēguma festivāls “Bigbank Latvijas pērles”

Raksta attēls - Jau rīt Dzintaru koncertzālē sāksies vasaras noslēguma festivāls “Bigbank Latvijas pērles” Publicitātes foto

25.08.2016 / Parmuziku.lv

Piektdien, 26. augustā, tiks atklāts trešais latviešu populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles”, kura ietvaros trīs vakarus pēc kārtas Jūrmalā izskanēs skaistāko un vērtīgāko latviešu dziesmu izlase iemīļotu mūziķu izpildījumā.

Festivāla atklāšanas koncertu “Teātra dziesmu pērles” ar savu klātbūtni pagodinās arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Šis vakars tiks veltīts skaistākajām un zīmīgākajām dziesmām no tādām latviešu teātra izrādēm kā “Lilioms”, “Šerloks Holmss”, “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Šveiks”, “Trīs musketieri”, “Tobago”, “Adata”, “Vella kalpi” un daudzām citām. Tās izdziedās aktieri Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska, Olga Dreģe, Zane Dombrovska, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš, Artis Robežnieks, Rihards Lepers un Varis Vētra, kurš būs arī šī vakara vadītājs.

Sestdienas vakarā, 27. augustā, izskanēs koncerts “Duetu pērles” kopā ar mūziķiem Aiju Andrejevu, Olgu Rajecku, Antru Stafecku, Iru Krauju, Lauri Reiniku, Normundu Rutuli, Normundu Pauniņu, Viktoru Lapčenoku, Alex un grupu “Četri vienā”. Viņi izpildīs gan jau labi zināmus klasiskos duetus, gan apvienosies negaidītās un līdz šim nedzirdētās kombinācijās.

Festivāla noslēdzošais vakars 28. augustā veltīts komponistam Imantam Kalniņam. Viņa skaistākās dziesmas izpildīs leģendārās latviešu mūzikas skatuves grupas “Menuets”, “Turaidas Roze”, kā arī Ainars Mielavs un Pārcēlāji. Viņiem pievienosies jaunā madoniešu grupa “Četri vienā”, kas izpildīs pašu aranžēto dziesmu “Elpo”.

Festivāls “Bigbank Latvijas pērles” notiek no 26. līdz 28. augustam un koncertu sākuma laiks – 19:00. Biļetes uz festivālu vēl pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!