Izdots jauniešu popgrupas Jūras akmentiņi muzikālās izrādes Mēs dziesmu CD

Raksta attēls - Izdots jauniešu popgrupas Jūras akmentiņi muzikālās izrādes Mēs dziesmu CD Publicitātes foto

17.09.2015 / Parmuziku.lv

Muzikālās izrādes Mēs pamatā ir Andras Manfeldes librets, Ingara Viļuma mūzika un Guntara Rača dziesmu vārdi.

Izrādi iestudēja režisors Juris Ločmelis. Koncertizrādes un ierakstu albuma stāsts ir par jauniešu atkarībām no mūsdienu tehnoloģijām un to ietekmi uz viņu savstarpējām attiecībām reālajā dzīvē. Darbība norisinās kādā vasaras nometnē, kurā satiekas jaunieši no dažādiem novadiem ar dažādu dzīves pieredzi un attieksmi pret apkārtējo pasauli. Ventiņi apceļ latgaliešus, bet Rīgas meitenes smejas par laukos dzimušajiem vienaudžiem. Caur šādu savstarpēju rīvēšanos dzimst īsta draudzība un nometnei beidzoties, nevienam vairs negribas šķirties.

Albums un dziesmu instrumentālie pavadījumi pieejami lejupielādei portālā Doremi.lv un no nākamās nedēļas būs pieejami arī iTUNES, Spotify, Deezer, Apple music un citos mūzikas servisos visā pasaulē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!