Izziņo “Raxtu Raxti” papildu lielkoncertu

Raksta attēls - Izziņo “Raxtu Raxti” papildu lielkoncertu

17.10.2016 / Parmuziku.lv

Muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” 18. novembrī Ķīpsalas hallē sniegs pavisam divus Latvijas svētku lielkoncertus, tādējādi dodot iespēju šajā nozīmīgajā dienā patriotiskas un tautiskas svētku noskaņas baudīt pēc iespējas lielākam interesentu pulkam.

Nupat tirdzniecībā laistas biļetes uz Latvijas svētku lielkoncerta dienas koncertu, kas Ķīpsalas hallē notiks plkst. 14.00.

Gan dienas, gan vakara koncertos “Raxtu Raxti’ piedāvās īpašu repertuāru – skanēs labi pazīstamas latviešu tautasdziesmas, latviešu komponistu oriģinālmūzikas skaņdarbi un pašu “Raxtu Raxtu” mūziķu dziesmas tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā. 

Koncerta programmā sagaidāmi arī vairāki īpaši pārsteigumi, piemēram, vairākas labi zināmas, bet iepriekš nedzirdētas Imanta Kalniņa dziesmas no kinofilmām “Maija un Paija” un “Sprīdītis”, kā arī šogad tapušās komponista dziesmas. Līdztekus sagaidāmi arī vairāku tautasdziesmu versiju pirmatskaņojumi.

Ieturot veiksmīgo iepriekšējo gadu tradīciju, kopā ar “Raxtu Raxtu” mūziķiem uzstāsies arī dūdu un bungu grupa “Auļi”.

Īpaši patriotiskas un kopības sajūtu rosinošas noskaņas sagaidāmas koncerta noslēguma daļā, kad iecerēta vērienīga sadziedāšanās ar publiku. 

“Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kuras daiļradē sadzīvo tradīciju spēks ar mūsdienīgiem muzikāliem eksperimentiem, profesionālu un enerģijas pilnu skatuves sniegumu. 

Grupā muzicē pieredzes bagāti mūziķi:  Kristīne Kārkle, Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

Līdz ar koncertu skaita papildinājumu Latvijas svētku lielkoncerti Ķīpsalā notiks 18. novembrī plkst. 14.00 un 18.00.

Biļetes uz abiem koncertiem šobrīd iegādājamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!