Jaunā pašmāju grupa “Tasteful” izdod debijas singlu “Green Eyes”

Raksta attēls - Jaunā pašmāju grupa “Tasteful” izdod debijas singlu “Green Eyes”

04.11.2020

“Tasteful” ir indie-rock grupa no Ventspils. Grupas biedri iepazinās Ventspils mūzikas vidusskolas gaiteņos, kur arī 2019. gada beigās izveidoja grupu un šī gada 31. oktobrī izlaida savu debijas dziesmu “Green Eyes”.

“Tasteful” mūziku iecerēts veidot dažādos žanros un gleznot ar plašu skaņu tembru paleti. Šobrīd, lielākoties, dziesmu autors ir grupas vokālists, ģitārists un taustiņu spēlētājs Gunārs Gaumigs, bet galvenais ģitārists un grupas labais gariņš ir Eduards Bariss. Pie basa grūvīgais Artis Patriks Mazalis un enerģiskais bundzinieks ar izcilām bekvokālista dotībām - Markuss Ābelītis. Grupas dalībniekiem ir dažādas muzikālās intereses, kas, par laimi, labi savienojas kopā radošajā procesā, un tas arī viņus padara gaumes pilnus jeb "Tasteful".

“Green Eyes” ir saruna starp diviem mīlniekiem, kur meitenes skaistums noēno viņas patiesumu. Dziesmas skanējums ir auksts. Līdz ko emocijas saasinās un kļūst agresīvākas, un, acīs raugoties saprot, ka vairs tiešām neko nevar mainīt, seko pilnīga enerģijas izlāde ģitāras soliņā.

Šobrīd grupas dalībnieki gatavojas koncertiem un sava debijas albuma pabeigšanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!