Ventspils indīroka grupa “Tasteful” izdod dziesmu vasaras vakariem

Raksta attēls - Ventspils indīroka grupa “Tasteful”  izdod dziesmu vasaras vakariem Ekrānšāviņš no video

06.08.2021

Jaunā pašmāju indīroka grupa “Tasteful” izdod “Bonfire”, kas tika sarakstīta, sēžot ar draugiem pie ugunskura.

“Dziesma “Bonfire”,  ir par būtni, kas nesavtīgi atdod savu dvēseli, mīlestību un siltumu citiem, neprasot neko atpakaļ. Un šī  dziesma ir kā sauciens tai būtnei - neizdedz  lūdzu!”  atklāj grupa.

Dziesmas ieraksts tapis ar LaIPA stipendijas atbalstu.

 “Tasteful”  dalībnieki  satikās  Ventspils  mūzikas  vidusskolā.  Savu  muzikālo  skanējumu  izkopuši,  spēlējot  jau  citos  sastāvos,  kā  arī  Ventspils  bigbendā.  Grupā spēlē un dziesmu autori  ir vokālists Gunārs Gaumigs, ģitārists  un  labais  gariņš  -  Eduards  Bariss,  basģitārists  -  grūvīgais  Artis  Mazalis  un enerģiskais  bundzinieks  -  Markuss Ābelītis.  

Grupas  dalībnieki  apgalvo,  ka mūziku iecerēts veidot dažādos mūzikas stilistikas virzienos. Viņu kompozīcijas  ved  klausītāju  cauri  mūzikas  piedzīvojumam  par  mīlu,  dabu  un šaubām, gleznojot skanējumu ar sintezatoriem un skaņu efektiem, iekļaujot alternatīvās,  sapņains-pop  un  arī  psihodēliskā roka  iezīmes.  Katram grupas  dalībniekam  ir  savas, atšķirīgas muzikālās intereses, kas, par laimi, savienojas kopā radošajā procesā,  un tas arī padara viņus gaumes pilnus jeb “Tasteful”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!