Jauns dzīvās mūzikas raidījums

Raksta attēls - Jauns dzīvās mūzikas raidījums Publicitātes foto

09.03.2023

Ar jaunu sezonu 3. martā atgriežas dzīvās mūzikas raidījums, ko veido portāls www.muzikasavots.lv

Koncerts un intervija ar grupu JAUDA no Līvāniem. Nepilnu stundu garo raidījumu varēs skatīties portālā, kā arī attiecīgā nosaukuma YouTube kanālā. 

Jauna epizode gaidāma katru otro piektdienu līdz pat vasaras saulgriežiem. No roka līdz džezam, no metālmūzikas līdz hip-hopa bītiem, un visu pa vidu šiem stiliem. Raidījumā tiek apkopotas dažādas grupas un mākslinieki, kas rada un izpilda savu mūziku dzīvajā, paļaujoties uz savām prasmēm attiecīgā intrumenta spēlē.

Otrās sezonas gaitā skatītāji satiks grupu „Jauda”, Ineses Bērziņas Kvartetu, pieredzējušos „Bloody Heels”, Supernovas pusfinālistus „Inspo”, godalgoto šlāgerapvienību „Liepavots”, kā arī vairākas citas grupas un māksliniekus, kas tiks izziņoti vēlāk.

Raidījumu vada kādreizējais radio DJ un TV seriālu balss (kanal 7, duo3, duo6) - Krišs Kāpostiņš. Otrā operatora lomu ieņēmis pieredzējušais fotogrāfs Ģirts Ozoliņš, savukārt pirmo kameru un visa pasākuma režiju un montāžu uzņēmies Armands Pauls. Skaņas pēcapstrāde top „MS Studio” Modra Skaistkalna pārziņā.

Raidījuma pirmā sezona pilnā garumā jebkurā diennakts laikā ir pieejama YouTube platformā - un tajā ir iekļauti seši koncerti ar intervijām - Rebel Riot, Purple Negative, Rihards Lībietis un Gints Smukais, Treeeye, S&T Syndicate, Raum.

Mūzikas Avots ir neatkarīga platforma mūzikas jaunumiem Latvijā un pasaulē, ko veido atšķirīgu jomu profesionāļi ar mērķi radīt pēc iespējas vairāk kvalitatīva mūzikas satura vietējai auditorijai.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!