Jaunu singlu izdevusi dziedātāja Dārta Stepanova

Raksta attēls - Jaunu singlu izdevusi dziedātāja Dārta Stepanova Publicitātes foto

25.11.2021

Jaunu singlu “Brīnumzeme” izdevusi jaunā, talantīgā dziedātāja Dārta Stepanova. Mūziku tam sacerējis Valters Pūce, bet vārdus – Patrisha. Šis ir jau otrais singls, kas tapis sadarbībā ar Valteru Pūci un domāts kā loģisks turpinājums vasaras radiohitam “Tālāk jāiet”.

Dziesmas “Brīnumzeme” ierakstā piedalījās vijolnieks Aleksejs Bahirs, pianists Dainis Tenis, basģitārists Edvīns Ozols, bundzinieks un elektronisko instrumentu pārzinātājs Artūrs Jermaks, ķeltu arfas spēlētāja Ilze Grunte un kontrabasiste Alise Broka.

“Šāds mūziķu sastāvs ar izcilu spēlētprasmi jauno dziesmu padarījis īpaši maģisku un piesātinātu,” saka Valters Pūce, kurš sadarbībā ar Arturu Jermaku ir arī singla producents. “Rakstot mūziku “Brīnumzemei”, popmūzikas žanrā vēlējos iekļaut arī orķestrālu skanējumu.”

“Jau izdzirdot Valtera sarakstīto mūziku bez dziesmas teksta, man uzreiz kļuva skaidrs, ka tā ir par sapņiem,” turpina Dārta. “Ar Patrishu ātri nonācām pie idejas, ko vēlamies ar šo dziesmu pateikt – dzīvē ne vienmēr viss notiek tā, kā iecerēts, un tādos brīžos mēdzu patverties savos sapņos, jo tajos jūtos droši un pārliecināti. Šī ir dziesma par manām dziļākajām sajūtām.”

“Patiešām priecājos, ka man izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība ar grupu “DAGAMBA”, un ir liels gandarījums, ka Valters Pūce kā līdzautoru Dārtas jaunajam singlam arī šoreiz izvēlējās tieši mani,” stāsta Patrisha. “Tādējādi jūtos novērtēta kā jaunais mākslinieks, un tas dod lielāku pārliecību par to, ko daru, kā arī liek iziet no komforta zonas, rakstot dziesmas tekstu citam izpildītājam.”

“Es biju atpūtā Turcijā, sauļojos, kad Valters man uzrakstīja ziņu, ka vajadzīgs teksts jaunai Dārtas dziesmai,” viņa turpina. “Es uzreiz piekritu, bet pirms tam sazinājos ar Dārtu, lai uzzinātu viņas pārdomas par to. Pēc sarunas man uzreiz tapa skaidrs dziesmas vēstījums un biju izbrīnīta, ka tās vārdi atnāca pie manis stundas laikā. Laikam tāpēc, ka, neraugoties uz attālumu, sajutu Dārtas emocijas un pati tobrīd atrados tālāk no ikdienas rutīnas, savā brīnumzemē starp palmām. Man ir liels prieks redzēt, cik strauji Dārta attīstās un aug kā dziedātāja, savukārt man tā ir vēl viena iespēja augt arī pašai un pierādīt sevi.”

Dziedātāja Dārta Stepanova uz skatuves ir jau vairāk kā desmit gadus. Viņa ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada apbalvojumu “Zelta Mikrofons” un vēl citas vērā ņemamas atzinības kā Latvijā, tā ārvalstīs. Līdz šim sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā grupa “Menuets”, Marts Kristiāns Kalniņš, Karīna Tatarinova, Agnese Rakovska, Jānis Aišpurs, grupa “DAGAMBA” un vēl citiem.

Jaunais singls tapis divās studijās – “Auss” un “Marana Productions”. Tam radīts arī lirikas videoklips. Dziesmas pēcapstrāde veikta Somijā. Miksu veidojis Jesse Vainio, bet māsterversiju – Svante Forsbäck. Jaunais singls “Brīnumzeme” noklausāms lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!