Latviete Dārta Stepanova uzvar Baltijas valstu jauno izpildītāju TV šovā “Bravo!”

Raksta attēls - Latviete Dārta Stepanova uzvar Baltijas valstu jauno izpildītāju TV šovā “Bravo!” Publicitātes foto

06.03.2019 / Parmuziku.lv

13 gadus vecā dziedātāja Dārta Stepanova uzvarējusi starptautiskā talantu TV šovā “Bravo!”, kur par titulu “Labākais jaunais izpildītājs” sacentās 9 jaunie mūziķi no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Mūzikas šovs  “Bravo!” jau otro gadu  vienlaikus noritēja visās Baltijas valstīs. Tas ir starptautisks mediju projekts, ko organizē Igaunijas sabiedriskā televīzija. Igaunijā šovu pārraidīja kanāls ETV+, Lietuvā – LRT Kultura, savukārt Latvijā šovam varēja sekot līdzi no janvāra līdz martam svētdienu vakaros kanālā LTV7.

Jaunieši vecumā no 10 līdz 17 gadiem spēkojās, izpildot pasaulslavenu hitu kaverversijas piecos koncertos, kur dzīvās mūzikas pavadījumu nodrošināja arī latviešu mūzikas grupas “Melo – M”, “Keksi” un “Baraka”. Fināla raidījumā Dārta izpildīja Birdy dziesmu “Angels”, saņemot augstāko vērtējumu no 3 žūrijas locekļiem un nodrošinot uzvaru kopvērtējumā. Latviju žūrijā pārstāvēja mūziķis Jānis Stībelis, kas vienlaikus bija Latvijas komandas dalībnieku mentors.

Dārta Stepanova ir 13 gadus veca rīdziniece; divas reizes uzvarējusi LTV rīkotajā jauno izpildītāju konkursā “Balss Pavēlnieks”, kā arī regulāri pārstāv Latviju starptautiskos vokālos konkursos, atvedot godalgotas vietas no konkursiem Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Anglijā, Maltā, Čehijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!