Jaunu Ziemassvētku dziesmu iedziedājuši populāri Ogres mūziķi

Raksta attēls - Jaunu Ziemassvētku dziesmu iedziedājuši populāri Ogres mūziķi Publicitātes foto

22.12.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis, komponists un Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis kā dāvanu, sava novada un arī visas Latvijas iedzīvotājiem svētkos, velta savu jauno dziesmu ‘’Kad manā pilsētā snieg’’. Dziesmā kopā aicināti daudzi Ogres atpazīstamākie dziedātāji Antra Stafecka, Atis Ieviņš, Ainars Bumbieris, Manguļu ģimene(Laima, Linda, Emīls un Artūrs) un Beāte Baumeistere.

Domājot baltas domas, gaidot baltus un gaišus Ziemassvētkus un Jauno gadu, kārtējo reizi apliecinātu , ka mūsu visbaltākā un vismīļākā pilsēta ir tieši Ogre, bet visiem Latvijas iedzīvotājiem liktu aizdomāties par katram savu balto pilsētu, kura mūs iedvesmo un ļauj būt laimīgiem tieši šeit, mūsu Latvijā.

Taču ar šīs dziesmas atskaņošanu radio, šis projekts nebeidzas. Turpina Artūrs Mangulis: “Mēs plānojam dziesmai izveidot arī videoklipu - kā visas Latvijas pilsētu mūziķu kopdarbu, kur katrs uz kāda zīmīga sniegota savas pilsētas skata fona dzied piedziedājumu, bet dziesmas beigās vienojamies kopīgā frāzē - ‘’Tikai mana Latvija tik balta’’. Tikko parādīsies sniegs, tā šo ideju mēģināsim realizēt.”

Dziesmas tapšanā piedalījušies mūziķi Atis Ieviņš (bass,ģitāra,aranžija), Māris Elksnis(taustiņi), Zintis Žvarts (saksofons). Dziesma miksēta un māsterētaRolandRecords studijā - Rolands Makarskis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!