Ziemassvētku gaidīšanas laikā Milleru-Balandīnu ģimene publisko dziesmu "Laime līdzās iet"

Raksta attēls - Ziemassvētku gaidīšanas laikā Milleru-Balandīnu ģimene publisko dziesmu "Laime līdzās iet" Publicitātes foto

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Tuvojoties gada sirsnīgākajiem un gaidītākajiem svētkiem, Milleru-Balandīnu ģimene, sadarbojoties ar NMV Rīgas Doma kora skolas audzēkņiem, klausītājiem dāvina pavisam jaunu, sirdssiltu un tematisku skaņdarbu Ziemassvētku noskaņās – "Laime līdzās iet”.

Ģimenes pārstāvji stāsta: "Jau no pirmajām notīm, kad tapa šī dziesma, jutām, ka tai piemīt kas maģisks. Miers, kopābūšanas prieks un ticība labajam ir šīs dziesmas pamatsajūta, kuru vēlamies nodot arī plašākam cilvēku lokam šajā brīnišķīgajā svētku gaidīšanas laikā. Ikviens no mums (jā, arī Tu, Tu un Tu) veido pasauli tādu, kāda tā ir. Varbūt tas ir skaļi teikts, taču – ikkatra mūsu (pat visniecīgākā un ikdienišķākā) izvēle un doma, kas uzdzirkstī mūsu prātā, ietekmē to, kādā pasaulē dzīvojam un cik laimīgi esam. Apstāsimies kaut uz dažām minūtēm, apskausim sev mīļos un tuvos, izelposim lielo steigu un ieelposim mieru un mīlestību, kas virmo gaisā. Lai skaists un neatkārtojams šis svētku laiks!”

Dziesmas "Laime līdzās iet" mūzikas un teksta autori ir Milleru-Balandīnu ģimenes pārstāvji Dagnija un Raitis. Dziesmas aranžijas un studijas ieraksta veidošanā dalību ņēmuši: Dagnija Millere-Balandīna (vokāls), Raitis Balandīns (vokāls, akustiskā ģitāra), Raivo Millers (basģitāra), Rihards Miezītis (bungas), Melita Rozentāle (taustiņinstrumenti), Madara Viļumsone (flauta). Īpašs paldies par piedalīšanos ieraksta tapšanā jāsaka NMV Rīgas Doma kora skolas audzēkņiem – Patrikam Tabakam, Marisam Danielam Ķirsim, Egīlam Niklāvam Siliņam un Gustavam Saulītim. Dziesma ierakstīta un miksēta studijā "Lauska”, skaņu inženieris – Kaspars Bārbals.

Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene skatītāju un klausītāju uzmanības lokā nonāca 2013. gada rudenī, kad piedalījās televīzijas šovā „Dziedošās Ģimenes 5”. Tas bija kā sapņa piepildījums – kāpt uz skatuves visiem kopā, turklāt atšķiroties no pārējiem tieši ar savu savdabīgo dziesmu izvēli un pasniegšanas veidu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!