Jenny May jaunākajā videoklipā pārsteidz ar kardinālu imidža maiņu

Raksta attēls - Jenny May jaunākajā videoklipā pārsteidz ar kardinālu imidža maiņu

29.05.2024

Dziedātāja Jenny May laiž klajā jaunu singlu “Dvēsle mostas”, kas tapis sadarbībā ar zviedru autoriem Martinu Elenmarku, Dārenu Maiklu un Čārliju Masonu. Ar šiem komponistiem dziedātāja veiksmīgi sadarbojusies jau iepriekš. Dziesmas “Es gribu vēl mīlēt” un konkursa Supernova dziedātā “Soledad” tapšanā arī piedalījušies minētie autori.

Jaunais singls “Dvēsle mostas” ir par to, ka dzīvojam jaunā laikmetā. Lai tajā izdzīvotu, arī pašiem jāmainās, jāatmodina savs iekšējais spēks un potenciāls. Tuvojoties Līgo svētkiem, dziedātāju allaž iedvesmojusi uguns tēma, kuru kā stihiju apspēlējusi arī dziesmas tekstā.

 

Dziesmas videoklips gan šoreiz nav latviskās noskaņās. Pēc nesenā ceļojuma uz Ēģipti, dziedātāja guvusi spēcīgu iedvesmu: smiltis, kamieļi, piramīdas… viss it kā paredzami, taču vienā mirklī skatītāju acij dziedātāja pārvēršas līdz nepazīšanai. No ierastās gaišmates Jenny May pārtop par īsmatainu melnmati ar poniju.

“Kad “Instagram” īsajos stāstiņos ievietoju video ar melnajiem matiem, cilvēki pamatīgi satrūkās. Sen nebiju saņēmusi tik daudz vēstules no saviem sekotajiem. Daudzi bija lielā šokā par stila maiņu. Visus varu nomierināt. Matu krāsa man nav mainīta, vēl joprojām varu lepoties ar blondajām matu cirtām. Videoklipā esmu ēģiptiešu dieviete, un tik tiešām pilnīgi citas sajūtas atnesa jaunais tēls,” tā par jauno videoklipu stāsta pati Jenny May.

Tā kā nākamgad tiks svinēti 20 gadi uz skatuves, dziedātāja nolēmusi izdot jaunu albumu, kas nozīmē, ka tuvākajā laikā mēs dzirdēsim arvien vairāk viņas daiļrades.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!