Jura Kaukuļa orķestrim jauns albums

Raksta attēls - Jura Kaukuļa orķestrim jauns albums Publicitātes foto

16.05.2018 / Parmuziku.lv

Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība JJO / Jauno Jāņu Orķestris aicina uz jaunā albuma IEVIŅA atklāšanas koncertu Liepājā, klubā “Fontaine Palace”, 18. maijā.

Apvienība “Jauno Jāņu Orķestris” ir dzimusi kā grupas “Dzelzs vilks” folkmūzikas atvasinājums, turpina darboties neatkarīgi Jura Kaukuļa vadībā, nosaukumā lietojot saīsinājumu “JJO”.


Tā ir enerģija no intīmiem čukstiem līdz mežonīgām dejām. Turpinām sakausēt simtgadīgas tautasdziesmas ar cilvēcisku attiecību stāstiem no jauna radītā mūzikā,

par jauno JJO albumu “Ieviņa” saka Juris Kaukulis. Koncertā uzstāsies JJO mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāra), pazīstamais bundzinieks Artis Orubs (sitaminstrumenti), Kaspars Tobis (sintezatori), Ieva Strode (balss, vijole) un Valērijs Cīrulis (balss, mandolīna), kā arī grupas jaunākais dalībnieks - Andris Veinbergs (kontrabass). Skanēs dziesmas no JJO jaunā albuma “Ieviņa”, bet klausītājus priecēs arī jau daudziem labi zināmās dziesmas no “Dzelzs vilka” tautasdziesmu repertuāra, kā arī mūzika no JJO pirmā albuma “Kālabad”.

Projektu līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība, tas tapis ar AKKA/LAA autora stipendijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Mūsu draugi - Zemgus Poligrāfijas Serviss, izdevniecība "UPE Tuviem un Tāliem", Delfi.lv, Radio SWH, Inbox.lv.

Grupa izsaka īpašu pateicību Siguldas novada pašvaldībai par sadarbību albuma izdošanā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!