“Dzelzs vilkam” jauna dziesma un video

Raksta attēls - “Dzelzs vilkam” jauna dziesma un video Foto: Aija Kaukule

15.02.2023

Grupa “Dzelzs vilks”, gatavojoties jaunā albuma “Jauni” atklāšanas koncertam 25. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”, izdod singlu ar īsāko nosaukumu grupas vēsturē - “Ir”, kā arī publicē dziesmas analogā teksta video.

“Dziesma “Ir” radusies šajā ārprātīgajā laikā kā viena no retajām mažora skaņkārtā radītajām “Dzelzs vilka” kompozīcijām,” stāsta dziesmas autors Juris Kaukulis. Viņš piebilst: “Sākotnēji “Ir” spēlēju solo, tomēr grupasbiedri lēma, ka Dzelzs vilkam vajadzīga sava gaišo skaņkārtu himna esamībai, tāpēc kopā ar “vilka” cīņu biedriem un studijas producentu Gati Zaķi ierakstījām “Ir” grupas skanējumā  un tapa dziesma ar īsāko nosaukumu grupas vēsturē. Būšanai vārdu nekad nav par maz!”

Dziesma “Ir” iekļauta “Dzelzs vilka” svaigākajā studijas albumā “Jauni”, ko grupa digitāli izdeva aizvadītā gada nogalē, bet CD formātā izdos 25. februārī. Albuma “Jauni” singli “Tās vēl nav beigas” un “Glāzes” jau labi pazīstami klausītājiem, bet tā nesen izdotais singls “Tu negaidīji rītu” vairāk nekā mēnesi gada sākumā bijis Latvijas radiostaciju spēlētākā dziesma, kā arī ierindojies dažādos mūzikas topu augšgalos.

Albuma jaunākajam singlam “Ir” tapis arī analogā teksta video. Klipa ideja – “Dzelzs vilks” un Aija Kaukule, operators un montāžas režisors – Ritvars Bluka, māksliniece – Rūta Kaukule. “Dzelzs vilks” pateicas Tallinas ielas kvartālam par viesmīlību video tapšanas gaitā. 

Grupa “Dzelzs vilks” aicina uz jaunā albuma “Jauni” atklāšanas koncertu 25. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”. Biļetes iepriekšpārdošanā – Aula.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!