KARMA izdod trešo singlu - Lies And Fairy Tales

Raksta attēls - KARMA izdod trešo singlu - Lies And Fairy Tales Publicitātes foto

09.05.2016 / Parmuziku.lv

Dueta "Karma" dalībnieces nākušas klājā ar grupas trešo oriģināldziesmu.

Dueta dalībnieces Krista un Santa uzsver, ka nevēlētos nākotnē Latvijas publikai asociēties tikai kā populārās mūzikas izpildītājas, tieši tāpēc skaņdarbs tapis ar hip-hopa pieskārienu. “Karma” meitenes pašlaik piedāvā arī video ar dziesmas vārdiem, taču drīzumā sekos arī mūzikas videoklips. Lai gan līdz šim visas izdotās kompozīcijas bijušas vien angļu valodā, vasaras periodā nolemts beidzot radīt un prezentēt arī grupas pirmo darbu latviešu valodā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!