Jauns vārds latviešu mūzikā “Paulis un Marta” publicē pirmo video

Raksta attēls - Jauns vārds latviešu mūzikā  “Paulis un Marta” publicē pirmo video Publicitātes foto

12.06.2017 / Parmuziku.lv

Skolnieki Paulis un Marta, kas līdz šim muzicēja kopā prieka pēc deju mēģinājumu beigās, nu izdevuši kopīgu dziesmu.

Šā gada 8. aprīlī Rīgas 1. ģimnāzijā notika kārtējais jauno izpildītāju konkurss “Pirmā plate”, kurā piedalījās tikai šīs skolas audzēkņi, un konkursā bija iespēja noklausīties daudz jaunu un talantīgu jauno izpildītāju, uz kuru fona īpaši izcēlās duets “Paulis un Marta” un viņu izpildītā dziesma “Happy Guy”.

Starp žūrijas dalībniekiem bija arī kompānijas “Mikrofona ieraksti” repertuāra direktors Guntars Račs kurš, uzreiz pēc dziesmas noklausīšanās un, nesagaidot konkursa rezultātus, piedāvāja duetam šo dziesmu ierakstīt studijā.

Vēlāk izrādījās, ka tieši viņi arī uzvarēja konkursā. Solījums ir turēts, un dziesma ir ierakstīta, un tai ir izveidots arī video. Video filmēšana notika uz Latvijas Zinātņu akadēmijas augstceltnes skatu laukuma, gandrīz 70 metru augstumā virs Rīgas.

 

Dziesmas “Happy Guy” mūzikas un vārdu autors Paulis Filips Bārzdiņš stāsta: "Es pats nebiju domājis pieteikties konkursam “Pirmā plate”, mani pierunāja mani draugi pēc kādas pasēdēšanas, kurā uzdziedāju pie klavierēm. Es uzaicināju Martu uzstāties kopā ar mani. Viņa labprāt piekrita, jo bijām jau kopīgi nedaudz pamuzicējuši."

Dziesma “Happy Guy” ir par kādu puisi, kurš patiesībā nemaz nav tik priecīgs, kā dziesmas nosaukums varētu likt domāt. Šis puisis ir notrulinājis savas jūtas un attur savu emocionālo pusi, lai spētu sevi savākt kopā un prezentēt sevi ikdienā kā super jautru un foršu, kuram nav nekādas nepatīkamas drūmās puses. Šī dziesma ir šī puiša izpausme par to, kas viņš ir, un kāds viņš ir, un kāda ir viņa loma, kuru tas ikdienā spēlē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!