KATŌ piedāvā mūzikas videoklipu dziesmai “Plastmasas eglīte”

Raksta attēls - KATŌ piedāvā mūzikas videoklipu dziesmai “Plastmasas eglīte” Ekrānšāviņš no video

07.12.2020

KATŌ pirmajam Ziemassvētku singlam nāk klajā mūzikas videoklips. Novēlot decembri pavadīt mierpilni, dziedātāja dāvina katram “Plastmasas eglīti”. Dziesmas stāstu mīlīgā animācijā pārvērtusi Elīza Muzikante.

Dziesma un tās videoklips simbolizē vienkāršību un savu versiju ziemas saulgriežu stāstam. Par sajūtām, dziesmu radot, stāsta KATŌ: “Ziemassvētku laiku veltu pārdomām. Esmu novērojusi, ka tuvojoties svētkiem cilvēkos rodas spriedze. Laiks jāsaplāno tā, lai izdotos apciemot radiniekus, drudžaini atrast dāvanas un, ievērojot senlatviešu tradīcijas, galdā celt divpadsmit dažādus ēdienus. Neatļaušos teikt, ka tas nav nepieciešams, bet personīgi izvērtējot svētku laikā svarīgo, visbiežāk nonāku pie vērtībām, kas nav atrodamas veikalu plauktos.“

“Mēs Ziemassvētkos vienmēr meklējam lielākās un labākās dāvanas, ar ko iepriecināt tuvākos un pat ne tik tuvos. Patiesībā jau nākamajam gadam paskrienot, par iepriekšējo svētku gaitu un tajos saņemto, nemaz neatcerēsimies. Komerciālajam laikmetam arī par to nevar pārmest. Tā pa īstam, īpaši šogad, mums pietiktu ar iespēju būt kopā ar sev tuvajiem – drošībā, saticībā un varbūt ar ko garšīgu “pie rokas”,” savās pārdomās par svētku laiku dalās dziesmas producents Kaspars Ansons.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!