Koncertšovam "SuperMikrofons" pieteikušies vairāk nekā 100 pretendenti

Raksta attēls - Koncertšovam "SuperMikrofons" pieteikušies vairāk nekā 100 pretendenti Publicitātes foto

31.03.2016 / Parmuziku.lv

Atzīmējot 20 gadus latviešu mūzikā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sadarbībā ar Latvijas Neatkarīgo Televīziju lielākajās Latvijas pilsētās piedāvā koncertšovu "SuperMikrofons".

Koncertšovā piedalīsies gan kompānijas "Mikrofona ieraksti" dibinātāji un vadītāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs, gan arī tādi pazīstami izpildītāji kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Līvi un Buks, Ieva Kerēvica, Antra Stafecka, Ieva Akuratere, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Uldis Marhilevičs un šī gada konkursa Supernova uzvarētājs Justs Sirmais. Koncertu vadīs un savus hitus izpildīs  arī Lauris Reiniks.

Lauris Reiniks: "Savs talants ir jānes uz āru. Varbūt šī ir jūsu laimīgā biļete, lai ienāktu Latvijas mūzikas pasaulē, kura vienmēr gaida svaigas vēsmas."

Koncertšova laikā būs iespējams ne vien noklausīties jau pazīstamu zvaigžņu priekšnesumus, bet arī atklāt jaunas zvaigznes, jo katrā koncerta norises vietā notiks arī jauno talantu konkurss, kuru vērtēs iepriekš minētie mākslinieki, katrs uzņemoties vadību par vienu vai diviem izpildītājiem ar kuriem pasākuma laikā tiks veidots arī kopīgs priekšnesums. Balsot par saviem favorītiem varēs arī koncerta apmeklētāji.

Šobrīd uz iespēju piedalīties koncertšovā un iegūt galveno balvu 1000 Euro apmērā, kā arī piedalīties koncertu sērijas noslēguma koncertā “20 gadi latviešu mūzikā” 9. novembrī Arēnā Rīga, pretendē vairāk nekā 100 jauno talantu.

Uz Rīgas koncertu pieteikumus var sūtīt līdz pat 1. aprīlim un jau tagad skaidrs, ka kopējais pretendentu skaits būs tuvu pie 200. 

Ivo Fomins: "Šis ir pilnīgi jauns koncertu formāts, bet man patīk izaicinājumi un es zinu, ka tas būs gan jautri, gan muzikāli. Dalībnieku saraksts jau runā pats par sevi." 

Koncertšovs notiks 15.04. – Ventspilī, „Jūras vārti”, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas  kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums

Guntars Račs: "Tie būs svētki gan mums, gan pilsētai, kurā notiks pasākums. Bet visvairāk tie būs svētki katras pilsētas jaunajiem talantiem, kuriem šī ir unikāla iespēja."

Kompānija "Mikrofona ieraksti" šo 20 gadu laikā ir aktīvi meklējusi un attīstījusi jaunus vārdus Latvijas mūzikā, devusi iespēju izdot ierakstus dažāda žanra iepriekš vēl nezināmiem māksliniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!