Kristapam Pujātam jauns singls un videoklips

Raksta attēls - Kristapam Pujātam jauns singls un videoklips Publicitātes foto

02.02.2016 / Parmuziku.lv

Kristaps Pujāts, ko plašāka publika iepazinusi, pateicoties šoviem "OKartes Skatuve" un "OKartes Skatuve 2", sadarbībā ar profesionālu mūziķu komandu laidis klajā dziesmu "Reizēm tik ļoti", vienlaikus ar singlu klausītāju vērtējumam nododot arī videoklipu.

Liepājas teātra aktiera Edgara Pujāta dēls Kristaps pēdējo pusgadu pavadījis strādājot Anglijā, ko mūziķis raksturo kā piedzīvojumiem pilnu un spraigu laiku, bet tas nav bijis šķērslis radošām aktivitātēm. Šajā laikā Kristaps ir gan radījis oriģinālmūziku, gan sadarbojies ar Ikaru Ruņģi, kā rezultātā tapusi šī dziesma.

Mūzikas autors ir Ikars, kurš paralēli sitamo instrumentu spēlei leģendārajās grupās "Pērkons" un "Menuets" jau 7 gadus nodarbojas arī ar komponēšanu un savu dziesmu producēšanu. Dziesmas teksta autore ir Alise Simanoviča, savukārt videoklips ir Artūra Šulberga lolojums.

Artūrs Šulbergs ir 19 gadus vecs jaunietis - kinematogrāfs, montētājs un režisors vienā personā. Ar videoklipu veidošanu sācis nodarboties jau 7 gadu vecumā. Šobrīd pilnveido sevi studējot Anglijā - University for the Creative Arts, apgūstot Film Production bakalaura kursu. Pēdējo gadu laikā Artūrs ir izveidojis vairākus mūzikas klipus kopā ar Ikaru, kuros abi ir piedalījušies gan kā režisori, gan producenti. Videoklipa filmēšana notikusi gan Latvijā, gan Anglijā.

Pie basģitāras dziesmas ierakstā stājies Aivars Vīksna ( "CREDO"), ģitāras partijas sev raksturīgajā stilā iespēlējis Gatis Priekulis, pie bungām sēdies nepārspējamais Pēteris Lunde ("Pienvedēja Piedzīvojumi", "The Sound Poets"), tamburīna akcentus pielicis pats dziesmas autors Ikars Ruņģis ("Pērkons", "Menuets"), taustiņinstrumenti talantīgā pianista Jāņa Miltiņa izpildījumā, savukārt sievišķās enerģētikas burvību ar piebalsīm dziesmā ienesa Rūta Dūduma ("FRAMEST").

"Man ir liels prieks, ka Ikars mani uzaicināja piedalīties šīs dziesmas ierakstā, un gandarījums par gala rezultātu ir neaprakstāms! Ceru, ka šis ir tikai sākums mūsu turpmākai sadarbībai, ir ļoti patīkami strādāt ar cilvēkiem, kas pieiet lietām ar pilnu atdevi un no visas sirds. Man dziesma uzreiz iepatikās, ar skaistu melodiju un patiesu tekstu par visiem pazīstamām sajūtām, par ilgām pēc kāda, ar ko kopā justies laimīgam." - atklāj Kristaps Pujāts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!