Kristiaana piedāvā jaunu dziesmu un video “Flashbacks”

Raksta attēls - Kristiaana piedāvā jaunu dziesmu un video “Flashbacks” Foto: Reinis Rudzītis

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Kristiaana jeb Kristiāna Bumbiere ir dziedātāja un dziesmu autore, kuras pirmā oriģināldziesma “Guiding Light” iznāca 2017. gada jūnijā. Draugu, paziņu, sadarbības partneru un mediju lokā Restorānā “Annas dārzs” tika prezentēta Kristiaanas otrās oriģināldziesmas “Flashbacks” video.

Pirmā Kristiaanas oriģināldziesma “Gulding Light” startēja ar ļoti labiem panākumiem – tā uzvarēja radio SWH “Priekšnama” topā un nokļuva Latvijas Radio “Pieci” jauno izpildītāju rubrikā “Tramplīns”, kā arī radio rotācijā. Iepriekš piedalījusies dažādos muzikālos projektos (Koru kari 2, kora “Spīgo” un Raimonda Paula koncerts “Ja man saule roku dotu”), bet solo izpildītājas gaitas sākusi pēdējā gada laikā.

“Flashbacks” ir Kristiaanas otrā oriģināldziesma, tās mūzikas un vārdu autore ir pati dziedātāja, bet dziesmu producējis labi zināmais un pieredzes bagātais producents Kaspars Ansons. Dziesma ir stāsts par attiecību līkločiem, kuros iemīlēšanos nomaina salūzušas sirdis, taču pat tad, kad viss beidzies, atmiņas mūs mēdz atgriezt senaizmirstās, skaistās sajūtās, kas bieži vien izrādās vēl pavisam dzīvas.

Savukārt dziesmas video veidots kā kontrastu stāsts, iezīmējot gaišo un tumšo pusi – prieku, sapņus un cerības, kas vienlaikus mijas ar sabrukušām ilūzijām, simbolizējot dziesmas tekstā ietverto vēstījumu. Video autori ir Kristaps Mozgirs un Bea Jonite, video tapšanā piedalījās TMK Production dejotāji Denisa Tumakova vadībā.

Jau šobrīd norisinās darbs pie nākamajām Kristiaanas oriģināldziesmām, kā arī rudenī plānotā debijas albuma, kurā tiks ietvertas oriģinālkompozīcijas gan angļu, gan latviešu valodā.

“..Mūzika ir ļoti svarīga manas dzīves sastāvdaļa un tāda tā ir bijusi vienmēr – tā ir mana kaislība un mīlestība, tādēļ esmu ļoti priecīga par ikkatru iespēju iepriecināt klausītājus ar jaunām dziesmām un koncertiem, jauniem ierakstiem un video. Eksperimentēšana ar melodijām un vārdiem, radot jaunas dziesmas, man ir salīdzinoši jauna pasaule – pie savu oriģināldziesmu rakstīšanas esmu nonākusi tikai nesen. Dziesmu komponēšana pie klavierēm man ir maģisks mirklis, kurā es nekad nezinu, kāds būs rezultāts, kur un kad šī dziesma jau iespējams drīz izskanēs. Un ikkatrs iepriecināts klausītājs, kurš atzinīgi novērtē dziesmu, ir vislielākais gandarījums man, kā izpildītājai un dziesmu autorei, jo tad zinu, ka domas un sajūtas, ko esmu ielikusi dziesmā, ir sasniegušas klausītāju sirdis. Tieši tā – vienkārši spēlējoties ar akordiem un melodijām, tapa arī dziesma “Flashbacks”, kas gan savas īstās aprises ieguva nedaudz vēlāk, sadarbojoties ar producentu Kasparu Ansonu!..” piebilsts Kristiaana.

Īpašs paldies Zanei Ellerei-Puzikovai par grimu un matu sakārtojumu, Gia Riga par kleitām, Nela Strenge Gems par rotām, kā arī RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O6 un Dizaina Fabrikai un personīgi Indrai Vītolai par telpām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!