"Laimas Muzykanti" un Ieva Akuratere piedāvā jaunu pasaules mūzikas video

Raksta attēls - "Laimas Muzykanti" un Ieva Akuratere piedāvā jaunu pasaules mūzikas video Ekrānšāviņš

01.11.2016 / Parmuziku.lv

Šī gada vasarā grupa "Laimas Muzykanti", sadarbībā ar Ievu Akurateri laida klajā singlu “Putni”. Kopš rudens, “Putni” ir ne tikai klausāmi, bet arī skatāmi mūzikas video formātā.

Dziesmas “Putni” videoversija ir tapusi Vidzemes jūrmalā, pie “Vidlauču” mājām. Klipā piedalās Ieva Akuratere un grupas “Laimas Muzykanti” dalībnieki Artūrs, Armands un Matīss. Klipa vizuālās daļas autors, videomākslinieks, Ivars Utināns.

Pasaules mūzika ir kas tāds, ko mēs kā tauta, kā nācija, bez satura skaidrošanas un tulkošanas uz svešvalodām varam dot pasaulei kā savas esamības apliecinājumu. Ar pārliecību saku, ka latvieši ir daļa no Pasaules mūzikas un kultūras vērtībām, kamēr mums ir Tautasdziesma un tādi mākslinieki, kā Ieva,

teic “Laimas Muzykantu” līderis Artūrs Uškāns.


"Mums ar “Laimas Muzykantiem” joprojām turpinās brīnišķīga sadarbība," saka Ieva Akuratere - "Liekas, ka tad, kad kaut ko kopā darām, pats Dievs stāv klāt. Šoreiz mūs lutināja kā saulīte skaidrās debesīs, tā viesmīlīgie “Vidlauču” māju saimnieki Rudīte un Jēkabs. Paldies filmuvīram Ivaram par mūzikas redzējumu! Protams, ka tas nav pēdējais kopīgi veiktais darbs."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!