Lapsene ir klāt! Mūzikā atgriežas grupas R.A.P. balss Artis Dvarionas

Raksta attēls - Lapsene ir klāt! Mūzikā atgriežas grupas R.A.P. balss Artis Dvarionas Publicitātes foto

07.04.2022

Ar protesta dziesmu “Tukšpauris” pēc 12 gadu pārtraukuma mūzikā atgriežas grupas R.A.P. balss Artis Dvarionas, kura jaunais skatuves vārds ir Lapsene.

‘’Ar savu jauno mūzikas projektu sākotnēji biju plānojis klausītājus iepazīstināt šī gada beigās, taču sākoties Krievijas agresijai Ukrainā, es vairs nedrīkstēju vilcināties’’, saka Artis.

Lapsenes debijas dziesmu “Tukšpauris” Artis Dvarionas sarakstījis sadarbībā ar teksta autoru Igo, kuram pretīstāšanās agresīvajam austrumu kaimiņam nav sveša jau kopš Atmodas laikiem 80-to gadu beigās.

“Dziesma “Tukšpauris” var rezonēt dažādās nozīmēs, taču, galvenokārt, tas ir protesta vēstījums ar aicinājumu rīkoties un pielikt punktu totalitārisma režīmam aiz mūsu austrumu robežas”, piebilst Artis.

Ar skatuves vārdu Lapsene, Artis mūziku šī projekta ietvaros iecerējis komponēt, aranžēt un producēt pats, piesaistot dažādus teksta autorus.

“Šis notikums man ir īpašs ar to, ka pirmoreiz sevi realizēšu soloprojekta ietvaros, pašam komponējot, aranžējot un producējot savu mūziku, piesaistot dažādus tekstu autorus. Jāmin, ka šis nav vienas dziesmas projekts un protesta dziesma “Tukšpauris” ir kā starta pieteikums plašākam un tālejošākam muzikālajam mērķim”, turpina Artis.

Dziesmas tapšanā piedalījušies - Reinis Briģis (studijas līdzproducents), Reinis Kārkliņš (audio pēcapstrāde), Eduards Zagainovs-Veinbrants (videoversija).

Artis Dvarionas agrāk dziedājis grupās R.A.P. un TāTāTā, kuru pazīstamākās dziesmas ir “Dzīve bez apstājas” (pied. Igo), “Nekas vairs nav tā”, “Tu esi dinamīts”, “Ja nu tā esi tu” un citas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!