Mūziķi Lapsene un Juris Kaukulis patriotisma mēnesi sagaida ar kopdziesmu un aicina ziedot

Raksta attēls - Mūziķi Lapsene un Juris Kaukulis patriotisma mēnesi sagaida ar kopdziesmu un aicina ziedot Publicitātes foto

04.11.2022

Patriotisma mēnesim sākoties, Lapsene (Artis Dvarionas) un grupas Dzelzs Vilks līderis Juris Kaukulis izdod dziesmu “Tumsa lien (Div’ dūjiņas)”, aicinot neaizmirst par kara šausmām Ukrainā.

Publiskojot šo dziesmu, abi mūziķi ar Ukrainas atbalsta biedrības un Ziedot.lv līdzdalību aicina ziedot Latvijas brīvprātīgajiem karavīriem Ukrainā, kas palīdz ukraiņu tautai cīņās pret Krievijas agresiju. Saziedotie līdzekļi tiek novirzīti brīvprātīgo ekipēšanai un ikdienas vajadzību nodrošināšanai. 

“Ir pagājis vairāk nekā pusgads, kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā un sīvas cīņas par Ukrainas brīvību turpinās. Cīņas, kurās plecu pie pleca ar ukraiņiem karo arī mūsu brīvprātīgie tautieši. Novembris mūs saliedē kā neviens cits mēnesis un tieši šajā laikā īpaši aizdomājamies par to, cik svarīga ir brīvība un palīdzīga roka citiem, lai to nosargātu. Tādēļ, ierakstot šo dziesmu, kopā ar Juri Kaukuli vēlamies dot arī savu pienesumu, aicinot neaizmirst par Ukrainu un tās brīvības cīnītājiem”, par dziesmas ideju stāsta projekta Lapsene autors Artis Dvarionas.

Ukrainas atbalsta biedrības ziedojumu konts:

UKRAINAS ATBALSTA BIEDRĪBA

reģ. nr. 40008236332

"SWEDBANK" AS, BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22

Konts LV10HABA0551052409616

Mērķis: Ziedojums

Ziedot un iegūt plašāku informāciju var arī dodoties uz interneta vietni Ziedoatbalstam.lv.

Dziesmas tekstā, ko sarakstījuši Igo un Arnis Račinskis, iekļauti arī tautasdziesmas “Div’ dūjiņas gaisā skrēja” vārdi. Mūzikas autors ir Artis Dvarionas, bet dziesmas producents ir Arnis Račinskis (Mute Studija).

Šī ir šogad jau ceturtā Lapsenes izdotā dziesma. Vēl pavisam nesen, 13.septembrī, tika publiskots jaunākais radiosingls “Ēnu kabinets (Kas dārzā)”. Kā ziņots iepriekš, nākamā gada pavasarī klajā nāks Lapsenes debijas albums un nākamgad tiek plānotas arī pirmās uzstāšanās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!