Latviešu hiphopa mākslinieks EXPSR nāk klajā ar video dziesmai "2am"

Raksta attēls - Latviešu hiphopa mākslinieks EXPSR nāk klajā ar video dziesmai "2am" Ekrānšāviņš

27.10.2016 / Parmuziku.lv

Video ir pirmais radošā kolektīva FVLL veikums. Klips nofilmēts Dānijā, Kopenhāgenā un tā režisors ir pašmāju fotogrāfs Toms Šics.

 "Visā visumā panācām iecerēto - vēlējāmies izveidot estētiski pievilcīgu klipu un tajā radīt dziesmai akcentējošu gaisotni. Ar ļoti minimālu stāstu un nedaudz asu montāžu tas nepārvērtās par parāk garlaicīgu mēģinājumu atklāt ko jaunu. Uzsvaru vairāk ar šo darbu es vēlētos likt uz turpmākajiem projektiem, kuros bus iesaistīta producēšana un specifiskāks uzsvars gan uz dziesmu autoru, gan video kvalitāti. Viens no galvenajiem punktiem, ka sadarbojos ar EXPSR jau milzīgu laika posmu un ir iespēja būt dziesmas tehniskajā tapšanā, un saprast tieši ko vēlamies panākt ar gala produktu, " videoklipu komentē režisors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!