Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod debijas albumu “PARALĒLES”

Raksta attēls - Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod debijas albumu “PARALĒLES” Publicitātes foto

28.11.2022

Latviešu reperis ZEĻĢIS izdod savu debijas albumu “PARALĒLES”. Albums sastāv no sešpadsmit kompozīcijām, kas tapušas 2021 un 2022. gadā.

“PARALĒLES” vēsta par divām autora dzīves paralēlēm, diviem karjeras ceļiem, kuros autors ir iejuties gana veiksmīgi un starp tiem balancējot cenšas sevi atrast, par to kas ir viņa iekšienē, par pieredzi un sajūtām ko uztver no apkārtējiem, tumšo un gaišo pušu atspoguļojums caur dažādiem aktuāliem dzīves notikumiem un posmiem.

“Albumā vēlējos būt atklāts pret savu klausītāju, dalīties ar sev nozīmīgām un nopietnām tēmām. Dziesmās pieminot mentālo veselību, savus šķietami netipiskos paradumus, laika trūkumu un protams pieturoties arī pie repam ļoti raksturīgās, sāncensīgās manieres. Dalos ar savu prāta stāvokli, dzīves laikā krātajiem sasniegumiem, zaudējumiem. Atklāti runāju par situācijām kurās esmu juties aizvainots, nesadzirdēts. Centos eksperimentēt ar ļoti dažādiem stiliem, manuprāt tieši tas ir viens no interesantākajiem albuma aspektiem, ņemot vērā ka savas dzīves laikā mana muzikālā gaume ir bijusi raiba un dažādīga, uzskatu ka tieši šādu stilu izvēle perfekti definē šo projektu”

 https://open.spotify.com/embed/album/1ROGEQ0zZJFENtuocpvAmm?utm

Projektā piedalās vairāki viesmākslinieki, tajā skaitā - reperi goča, Ods un Melikols, dziedātāji Kristers Rullis un MADA, kā arī mūzikas producenti Mickeen, shenfi un Zen Paul .

Albumu producējis, miksējis un māsterējis elektroniskās mūzikas producents Miks Pinzulis jeb Mickeen. Mickeen ir producents no Valmieras, kas ar elektroniskās mūzikas izveidi darbojas jau vairāk kā 9 gadus. Zināms arī ar pseidonīmu MCKN. Pašlaik Mickeen darbojas arī pie sava albuma.

ZEĻĢIS savu darbību aizsācis pirms trīs gadiem, pa šo laiku paspējis izdot vairākus veiksmīgus singlus, taču lielāku atpazīstamību guvis pateicoties dalībai "371 clique" projektā. Ar domubiedriem darbojas “BLACK STAGE AUDIO x RIIA” studijā, kopīgi daloties ar muzikālo pieredzi un idejām. 2022. gadā uzstājies uz festivālu ”Positivus” un “Summer Sound” skatuvēm.

  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!