Mūziķis RAUM publicē jaunu dziesmu “K.O.”

Raksta attēls - Mūziķis RAUM publicē jaunu dziesmu “K.O.” Foto: Elvijs Lācis

12.07.2022

Šodien, 13. jūlijā pie klausītājiem nonāk RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) dziesma “K.O.”, kurā piedalās jaunā hip hopa cerība ZEĻĢIS (Jānis Zeļģis).

”“K.O.” vai “nokauts” ir par attiecībām ar asumu. Ir reizes, kad mīlestība ir maiga, klusa un piedodoša, bet šī nav tā dziesma. Saprāta balss varbūt tev virsū kliedz “nederi to, neļaujies, nožēlosi”, bet kaut kas otrā tā gāž no kātiem, ka teju viss šķiet tā vērts, ” par dziesmu stāsta RAUM.

Jaunās dziesmas mūzika tika sarakstīta Tallinā vienā no īpaši veidotajām dziesmu rakstīšanas sesijām kopā ar talantīgo, 21 gadus jauno producentu un mūziķi Karlu Killingu, ar kuru RAUM sadarbojies jau iepriekš, dziesmā ”Laimīgāks”. Dziesmas galvenais producents ir Arnis Račinskis, un tajā piedalās arī pašmāju reperis ZEĻĢIS.

”Sadarbība ar ZEĻĢI notika ļoti dabiski un viegli, lai gan pirms šīs dziesmas viens otru nepazinām. Sazinājāmies instagramā, arī Jānim bija ko teikt par apdziedāto tematu, tāpēc jau pēc dažām dienām dziesmā skanēja ZEĻĢA pants. Atzīšos, ka man pašam jau dziesmas pirmajā demo versijā bija skaidrs, ka otrajā pantā jāskan repam, un es pats uzrakstīju savu repa pantu, kuru, iespējams varēs dzirdēt tikai koncertos.”

RUAM šovasar varēs redzēt jau pavisam drīz 21. jūlijā Kalnciema Ezītis Miglā, 29. jūlijā festivālā "Summer Sound", 6. augustā festivālā "Bauska TASTE". 

RAUM

RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir izpildītājs un dziesmu autors, kurš 2021. gadā piesaka sevi kā solo mākslinieku. Reinis vairākus gadus ir bijis viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem un mūzikas un teksta autors vairākām grupas pēdējo gadu veiksmīgākajām dziesmām (Atspulgs, Liesma/Fire, Viņa nedejo, Kur esi tu?, Neformāts). Ar grupu uzvarēja Best.Cover.Ever Losandželosā. Reinis ir piedalījies X Faktors 2. sezonā un nokļuvis starp finālistiem.

ZEĻĢIS

ZEĻĢIS ir reperis no Lēdmanes, aktīvi darbojas mūzikā jau kopš 2019. gada, plašāku atpazīstamību guvis ar tādiem veiksmīgiem singliem kā "PUIKAS", sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu MCKN un reperiem Odu un goču, kā arī "ATMIŅAS", kas tapušas sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu Mickeen, piedaloties Couloir. Šobrīd ZEĻĢIS strādā pie sava debijas albuma, ko klausītājiem plānots nodot jau rudenī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!