Latvijas 1. rokkafejnīca nosvin 8 gadu jubileju

Raksta attēls -  Latvijas 1. rokkafejnīca nosvin 8 gadu jubileju Foto: Juris Rozenbergs

11.03.2020

6. un 7. martā Latvijas 1. rokkafejnīca atzīmēja 8 gadu jubileju, pulcējot senus un jauniegūtus draugus un Latvijā iemīļotas muzikālas apvienības.

Piektdien, 6. martā, dzimšanas dienas svinības skaļi atklāja viens no Baltijā enerģiskākajiiem rokmūzikas grupējumiem INDYGO, liekot publikai dziedāt līdzi iemīļotajām dziesmām. Pēc tam uz Reiterna nama skatuves dēļiem kāpa daudzsološā glamroka grupa BLOODY HEELS, savukārt ballīti līdz rīta gaismai turpināja rokmūzikas vēstneši ATIS IEVIŅŠ & THE ROCK BROTHERS.

7. martā sestdienas vakaru Latvijas 1. Rokkafejnīcā atklāja hiphopa apvienība ReQi ar dziesmas “Elektrība” videoklipa prezentāciju, bet jau pēc tam ar skaļām ovācijām tika sagaidīta spilgtā un Latvijā vienīgā regeja grupa RIGA REGGAE, kas ar mieru un mīlestību turpināja svētkus. Svinību izskaņā uzstājās poproka grupa MIKS GALVANOVSKIS & THE SINNERS.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!