Latvijas estrādes dziesmu izpildītāji aicināti piedalīties konkursā

Raksta attēls - Latvijas estrādes dziesmu izpildītāji aicināti piedalīties konkursā Publicitātes foto

14.01.2016 / Parmuziku.lv

Līdz šī gada 15.februārim estrādes dziesmu izpildītāji no Latvijas tiek aicināti pieteikties dalībai konkursā – atlasē “Daugavpils - Vitebska ‘2016”, kas norisināsies Daugavpilī šī gada 28.februārī.

Vislatvijas jauno izpildītāju atlases konkurss Daugavpilī tiek organizēts jau vairākus gadus. Tajā tiek noteikti labākie dziedātāji, kuri pārstāvēs Latviju Baltkrievijas starptautiskajā mākslu festivālā „Slāvu bazārs Vitebskā 2016” („Славянский базар в Витебске 2016”), kas šī gada jūlijā norisināsies jau 25.reizi. Atlases konkursā dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija, kuras sastāvā ir arī Vitebskā rīkotā festivāla pārstāvji. Jaunie mākslinieki tiks vērtēti divās vecuma grupās: bērnu grupā (vecumā no 7 līdz 12 gadiem) un jauniešu grupā (vecumā no 18 līdz 31 gadiem).  Katrā vecuma kategorijā visaugstāko žūrijas vērtējumu saņēmušais dalībnieks, tiks izvirzīts dalībai Starptautiskajā bērnu mūzikas vai Jauno izpildītāju konkursā Vitebskā.

Atlases konkursu “Daugavpils  - Vitebska ‘2016” rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Starptautiskā mākslu festivāla „Slāvu bazārs Vitebskā” direkciju. Tā kā konkursā Vitebskā, kas izceļas ar stabilām tradīcijām un augstu māksliniecisko kvalitāti, piedalās dalībnieki no vairāk nekā 20 dažādām pasaules valstīm, arī atlases konkursā Latvijas dziedātājiem ir jāpārvar spēcīga konkurence, ko savā laikā ir paveikuši tādi populāri dziedātāji, kā Dainis Skutelis, Samanta Tīna, Emīls Balceris, Paula Katrīna Dīringa, Ieva Miltiņa, Karlīna Priedēna  u.c.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes mājas lapā www.kultura.daugavpils.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!