Latviju Baltkrievijas starptautiskajā mākslu festivālā pārstāvēs Jānis Lemežis

Raksta attēls - Latviju Baltkrievijas starptautiskajā mākslu festivālā pārstāvēs Jānis Lemežis Publicitātes foto

02.03.2016 / Parmuziku.lv

Šī gada 28. februārī Daugavpilī norisinājās Latvijas izpildītāju konkurss „Daugavpils - Vitebska 2016”. Tajā tika noteikts izpildītājs, kurš pārstāvēs Latviju Baltkrievijas starptautiskajā mākslu festivālā „Славянский базар в Витебске 2016” ("Slāvu tirgus Vitebskā 2016"), kas šī gada jūlijā norisināsies jau 25. reizi.

Jānis Lemežis savu mūziķa karjeru sāka kā pianists  Fēliksa Ķiģela grupā. Gadu gaitā iegūta skatuves pieredze, uzstājoties kopā ar Latvijā un pasaulē zināmiem māksliniekiem - Igo, Ivo Fomins, Joseph Julian (UK), Rockie Charles (ASV) u.c. 2009. gadā, kā viens no dziesmas „Mēs dzīvojam pasakās” autoriem, kopā ar Ivo Fominu saņēma Autortiesību bezgalības balvu par visvairāk skanējušo dziesmu radio, televīzijā, koncertos un mehāniskajā ierakstā. 2010. gadā Jānis uzsāka savu solo karjeru, kopā ar Niku Matvejevu izdodot savu pirmo singlu „Laid mani mājās”. Pašlaik Jānis strādā pie jaunākā singla, kuru plānots izdot jau šī gada martā.

„Esmu ļoti priecīgs, satraukts un lepns vienlaicīgi. Man ir dota iespēja pārstāvēt Latviju! Man ir dota iespēja parādīt sevi plašai auditorijai, tā ir liela atbildība, jo cilvēki, skatoties uz mani, skatīsies arī uz Latviju. Ceru, ka viss izdosies!” apgalvo Jānis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!