Latvijas muzikālo telpu sasniegusi jauna un provokatīva mūzikālā apvienība “EFFEKTS”

Raksta attēls - Latvijas muzikālo telpu sasniegusi jauna un provokatīva mūzikālā apvienība “EFFEKTS” Publicitātes foto

22.01.2020

Pašmāju mūzikas grupa “EFFEKTS” šonedēļ iziet pasaulē ar savu debijas singla videoklipu “Paņem priekšā”, kas ironiskā manierē stāsta par cilvēka smalko robežu starp paškontroli un atkarību. Protams, piemetot tam savu sauju greznības - gliterus.

“EFFEKTS” ir industriālā sintpopa grupa, kas savu darbību uzsāka pagājušā gada rudenī. Tās dalībnieki ir 3 nešķirami kolēģi - Rektors, Vektors un Sektors.Grupa  savas daiļrades tapšanā iedvesmojas no tādiem populāriem mūzikas gigantiem, kā - Deivids Bovijs, Rammstein, Talking Heads un, protams, A-Eiropa. Grupas daiļrade stāsta par tuvību, attiecībām, narkotikām un visu pārējo, ko viņi vēl nav pieredzējuši uz šīs Zemes. Kā saka paši mākslinieki: “Mēs esam mazi spridzeklīši sekundi pirms eksplozijas. ”

 

Grupas debijas singls “Paņem priekšā” ir spīduma pilns skatījums uz cilvēka paškontroles vājumu, kas padodas nebeidzamajam atkarības jūgam. Videoklipa režisore ir Elvīra Blumfelde, režisora asistentes - Marija Migliniece un Jana Orlova, operators - Raitis Lapāns, operatora asistents - Eduards Deičmanis.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!