Mūzikālā apvienība “EFFEKTS” izdod savu otro singlu un tā videoklipu

Raksta attēls - Mūzikālā apvienība “EFFEKTS” izdod savu otro singlu un tā videoklipu Publicitātes foto

04.03.2020

Mūzikas grupa “EFFEKTS” šonedēļ izdod savu otro singlu un tā videoklipu ar nosaukumu “FX”. Šī dziesma stāsta par divu cilvēku izdzisušo kaisli atiecībās un iemesliem, kāpēc tas var atgadīties ar katru no mums.

“EFFEKTS” ir industriālā sintpopa grupa, kas savu darbību uzsāka pagājušā gada rudenī un šī gada sākumā spilgti sevi pieteica plašākai auditorijai ar savu debijas singlu “Paņem priekšā”. Tās dalībnieki ir 3 nešķirami kolēģi - Rektors, Vektors un Sektors. Grupa  savas daiļrades tapšanā iedvesmojas no tādiem populāriem mūzikas gigantiem, kā - Deivids Bovijs, Rammstein, Talking Heads un, protams, A-Eiropa. Grupas daiļrade stāsta par tuvību, attiecībām, narkotikām un visu pārējo, ko viņi vēl nav pieredzējuši uz šīs Zemes. Kā saka paši mākslinieki: “Mēs esam mazi spridzeklīši sekundi pirms eksplozijas. ”

 

Grupas singls “FX” ir provokatīvs skatījums uz cilvēku seksualitāti ārpus laika un stereotipu robežām. Dziesmas video celiņš iemieso dziesmas būtību, izmantojot kadrus no pasaulē slavenās un kritiski augsti novērtētās filmas “Debbie Does Dallas”. Videoklipa režisori kopīgi ir Rektors, Sektors un Vektors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!