Latvijas repa leģendas Kreisais Krasts nāk klajā ar jauno albumu "21"

Raksta attēls - Latvijas repa leģendas Kreisais Krasts nāk klajā  ar jauno albumu "21" Foto no video filmēšanas

24.11.2023

Hip hop apvienības "Kreisais Krasts" jaunais albums - "21". Albuma nosaukums simbolizē apvienības radošās darbības gadus un atspoguļo grupas dalībnieku muzikālo izaugsmi, saglabājot labākas repa radīšanas un izpildījuma tradīcijas. Albums tiek izdots Warner Music Baltics paspārnē.

Pionieris, viens no grupas dibinātājiem atzīmē :”Tālajā 2002. gadā šī diena man liktos kā sapnis. Toreiz es cerēju, ka mēs muzicēsim pēc iespējas ilgāk. Šodien trešais albums un 21 gads pavadīts uz skatuves ir atbilde manām cerībām un sapņiem. Esmu lepns, ka varu visus šos gadus dalīt skatuvi ar tik talantīgiem mūziķiem.”

Albuma tapšanā piedalījušies gan grupas un Latvijas repa kultūras veterāni (Pionieris, Punkts uz I, ansis, Kaizers, JeeKaa, Eiksho un citi), gan jaunie talanti (Būū, E.V., Henny un Cīgu Pārdevējs), kas apvienībai pievienojušies vēlāk, taču ar ne mazāk vērtīgu ieguldījumu. Albuma producēšanas virsvadību uzņēmās krasta ilggadējais dalībnieks Punkts uz I  - īstajā vārdā Ingus Šusts.  Papildus albuma tapšanā piedalījušies vairāki Latvijas bītmeikeri, tostarp Beatowski, Silins Beats, trakamelodija. Kā arī dziesmā RocKKstar piedalās Latvijas roka leģenda Ainars Virga.

“Šis albums sevī atspoguļo visu mūsu  gājumu un izaugsmi mūzikā no pirmsākumiem, līdz šim momentam. Albuma skanējums ir daudzkrāsains un manuprāt, tam ir perfekts  balanss starp smagiem hardcore gabaliem un radio draudzīgām, melodiskām dziesmām. Katrs izpildītājs albumā ir piedalījies ar savu pienesumu un saglabājis savu stilu, tādēļ klausītājam būs interesanti paklausīties šo maģisko savienojumu,” ar gandarījumu par paveikto stāsta Punkts uz I.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!