Laurim Reinikam jauna dziesma - “Pasaule stāj”

Raksta attēls - Laurim Reinikam jauna dziesma - “Pasaule stāj” Publicitātes foto

13.04.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis Lauris Reiniks šonedēļ klausītāju vērtējumam Latvijā nodod savu jauno dziesmu ar nosaukumu “Pasaule stāj”. Mūzikas autors ir pats Reiniks, teksta autore Maija Kalniņa, savukārt dziesmu producējis Kaspars Ansons.

Jaunās sadarbības rezultātā ir izdevies radīt  šim laikam atbilstošu skanējumu un  sajūtu. 

“Dziesma “Pasaule stāj” ir īpaša. Tajā ir rindiņa “Viss ir tāpat, bet tomēr no jauna”. Tieši tā tas arī ir. Es ceru, ka mani klausītāji pieņems šo “no jauna”, jo pirmajā brīdī, iespējams, nevarēs pateikt, ka tas esmu es un mana mūzika.  Mēs esam mūžīgos radošos meklējumos un šobrīd esmu nonācis šeit.  Tas ir interesanti un noticis, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Maiju un Kasparu, par ko man prieks,” stāsta Lauris.

Paralēli dziesmas veicināšanas aktivitātēm Reiniks šomēnes tiksies arī  ar klausītājiem un skatītājiem koncertos.  23. aprīlī Lauris Reiniks sniegs koncertu Īrijas latviešiem Dublinā, bet jau šīs nedēļas nogalē uzsāks Latvijas koncertu sēriju kopā ar  šova “SuperMikrofons” komandu.  Pirmās pilsētas, kurās šonedēļ tiksies vietējie talanti un jau pieredzējušas skatuves zvaigznes, būs Ventspils (15.04), Madona (16.04) un  Liepāja (17.04). 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!