"SuperMikrofona" finālisti "On My Way" izdod videoklipu

Raksta attēls - "SuperMikrofona"  finālisti "On My Way" izdod videoklipu Publicitātes foto

12.12.2016 / Parmuziku.lv

Jel­gavas pop/rock grupa "On My Way" laidusi klajā singlu un video klipu ar nosaukumu "Ātrāk vēl".

"Dziesma stāsta par sapņiem, kurus mēs vienmēr gribam sasniegt tagad un tūlīt, taču tas tā notiek ļoti reti vai nekad, kā arī lieliem sapņiem vispirms ir jānobriest," dziesmas ideju stāsta grupas ģitārists Kristaps Baltiņš. 

"Par atbalstu video klipa tapšanā lielu paldies vēlamies pateikt Aģentūrai «Kultūra», kura mums piešķīra telpas filmēšanai, kā arī, protams, mūsu draugiem, kuri mums palīdzēja ar sagatavošanās darbiem un pašu filmēšanas procesu," par video klipa tapšanu stāsta mūziķis.

Dziesmas "Ātrāk vēl" vārdu autors ir grupas solists Gatis Mūrnieks, taču par mūziku atbildīga ir grupa "On My Way". Dziesma ierakstīta skaņu ierakstu studijā "Shine records", producents – grupa "On My Way".

Jāpiebilst, ka MicRec organizētajā jauno talantu konkursā "SuperMikrofons"  Jelgavas atlasē vislabāk savu talantu apliecināja tieši grupa "On My Way", tādējādi iekļūstot konkursa finālā, kurš norisinājās Spīķeru koncertzālē. Finālā grupa ieguva "Radio Tev" simpātiju balvu 1000 euro vērtībā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!