Lauris Valters aicina draugus un draugu draugus uz koncertu “Tad apstājās laiks”

Raksta attēls - Lauris Valters aicina draugus un draugu draugus uz koncertu “Tad apstājās laiks” Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes baznīcā 10.maijā plkst.19:00 gaidāms mūziķa Laura Valtera koncerts.

 Koncertā gaidāmas daudzas jau zināmas dziesmas kā "Vieglums Neaprakstāms", "Brieži dejo", "Tur un te", "Nāc, šonakt aizbēgsim!", gan arī kādas pavisam jaunas. Koncertā kopā ar Lauri būs arī lieliskie mūziķi Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti) un Māris Vitkus (taustiņinstrumenti) ! 

Pavasaris ir īpašs laiks, kurā viss plaukst un mostās, arī mūzikā ir daudz ko vēstīt, izpaust tieši pavasarī un, cilvēkiem ir vēlme uzņemt sevī daudz gaišā un pozitīvā,

uzsver Lauris.

Koncerts sagaidāms pavasarīgs, gaišs un ar vieglumu piepildīts. Turpina Lauris Valters: “Tāda ir mana mūzika, tā es sajūtu šo pasauli, pavasari, mīlestību un vēlos tajā dalīties!”

 Ieeja koncertā par ziedojumiem!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!