Lauris Valters laiž klajā jaunu dziesmu “Baltā dvēsele”

Raksta attēls - Lauris Valters laiž klajā jaunu dziesmu “Baltā dvēsele”

30.11.2016

Gada baltākajā laikā dziedātājs Lauris Valters piedāvā jaunu dziesmu ziemas noskaņās “Baltā dvēsele”.

Dziesmas mūzikas autors ir Laura tēvs Egons Valters, kurš kompozīcijas  radīšanai izmantojis dzejnieces Martas Bārbales dzejoli! “Baltās dvēseles” ierakstā arī piedalījās kamerkoris “Tonika” diriģentes Ingas Cimiņas vadībā!

“Dziesma rada šo īpašo adventes laika noskaņu, kad esam gada vistumšākajās nedēļās, bet ar sveču gaismu, gaišām domām, mīļiem vārdiem varam sasildīt viens otru! Liels paldies kamerkorim “Tonika” un viņu diriģentei Ingai Cimiņai par skaisto sadarbību! Tāpat ļoti daudz komplimentu no manas puses tētim par dziesmu, kā arī Reinim Briģim un Kristapam Selgam un ikvienam, kurš ielicis savu artavu “Baltās dvēseles” tapšanas procesā!” , tā par dziesmu izsakās Lauris.

Dziesma ieskaņota sadarbībā ar talantīgo producentu un skaņu režisoru Reini Briģi! Siltām, ģimeniskām sajūtām piepildīto video veidojis Kristaps Selga!

Lauris Valters aicina uz diviem jaukiem koncertiem. Pirmais no tiem jau 6.decembrī Rīgā, Anglikāņu baznīcā, 19:00, kas būs koncerttūres “Tev” noslēdzošais mirklis. Savukārt 23.decembrī, 19:00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā Lauris muzicēs kopā ar kamerkori “Tonika” !

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!