Lauris Valters un Rūta Dūduma piedāvā jaunu dziesmu un video

Raksta attēls - Lauris Valters un Rūta Dūduma piedāvā jaunu dziesmu un video Publicitātes foto

13.06.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Lauris Valters kopā ar dziedātāju Rūtu Dūdumu laiž klajā emocionāli romantisku dziesmu un video "Kad es tevi ieaijāšu”.

 

Dziesmas mūzikas autors ir Laura tēvs komponists Egons Valters un vārdu autore ir dzejniece Astrīde Ivaska.

 

"Šo īpašo un emocionālo kompozīciju es pirmo reizi dzirdēju ļoti sen, kad mācījos vēl pamatskolā un jau kopš tā laika zināju, ka kādu dienu noteikti to vēlētos ieskaņot. Šogad, kad manam tēvam Egonam ir apaļas jubilejas gads un pavasarī bija arī skaists lielkoncerts, sajutu, ka beidzot ir pienācis tas īstais brīdis. Paldies Rūtai, kura piekrita iedziedāt šo skaisto dziesmu, viņas balss tembrs ir lielisks", stāsta L.Valters.

 

Dziesmas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, ar kuru Laurim ir laba sadarbība jau pēdējā posotra gada laikā dziesmās kā "Tad apstājās laiks", "Magic Years" , "Tev" , u.c. Skaisto video dziesmai filmēja un montēja talantīgais Kristaps Selga.

 

Lauris ir pateicīgs ikvienam, kurš piedalījās dziesmas un video tapšanā!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!