Rūta Dūduma izdod jaunu singlu un video “Dievs nav mazais bērns”

Raksta attēls - Rūta Dūduma izdod jaunu singlu un video “Dievs nav mazais bērns” Foto no filmēšanas aizkulisēm

04.10.2016 / Parmuziku.lv

Ieskandinot dzestrā rudens atnākšanu, dziedātāja Rūta Dūduma laiž klajā jaunu singlu un videoklipu dziesmai “Dievs nav mazais bērns” ar Imanta Ziedoņa vārdiem un Reiņa Briģa mūziku.

Dziesma iezīmē jaunu posmu dziedātājas karjerā - pašlaik Rūta piedalās šovā “Izklausies Redzēts”, kā arī aktīvi darbojas vokālajā grupā Framest. Mūziķes gads zīmīgs ar to, ka  ir iegūta otra augstākā izglītība Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā džeza katedrā.

Rūta jauno singlu raksturo:

Skaņdarbs mani emocionāli sakārto un, to dziedot, iegūstu mierīgu, gaišu, pozitīvu lādiņu. Ziedonis saka, Dievs jau nav mazais bērns, un, līdz ko uz šī brīža problēmām un skriešanām paskatāmies no nākotnes, viss viegli sastājas savās vietās. Harmonisku klausīšanos.

  • Teksts: Imants Ziedonis
  • Mūzika&aranžija: Reinis Briģis
  • Mix&Master: Edgars Skraģis
  • Video: Bonifiction

Liels paldies deju studijas “Ritms” dejotājiem, Erenpreiss velosipēdiem un visiem mazajiem un lielajiem palīgiem uz vietas un domās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!