100Debija izdod jaunu dziesmu "Satelīts"

Raksta attēls - 100Debija izdod jaunu dziesmu "Satelīts" Publicitātes foto

25.10.2021

Šodien - oktobra pēdējās nedēļas ievadā grupa 100Debija ir laidusi klajā savu jaunāko singlu „Satelīts”, kas ir otrais grupas dalībnieku publicētais kopdarbs šajā gadā!

Un, ja pirms nepilniem trijiem mēnešiem pirmizrādi piedzīvoja dinamiskā un deju mūzikas stilistikā ieturētā dziesma „Aizvējā”, tad šodien 100Debijas vēstījums ir romantiski mierpilns, kontrastējošs ar reālā laika „īpatnībām”.

Dziesmas „Satelīts” mūzikas autors un studijas producents ir Gints Stankevičs, savukārt, Agris Semēvics tradicionāli ir dziesmas teksta autors un vadošais vokāls ierakstā. Vienlaikus ar jaunā singla pamatversiju radīti arī divi dziesmas „Satelīts” remiksi. Par tiem 100Debija patiesi pateicīga ir Latvijā populārajam dīdžejam un mūzikas producentam, vairāku patiešām leģendāru pašmāju dziesmu remiksu autoram Robertam Lejasmeijeram, kā arī radoši ražīgajam un daudzu pazīstamu latviešu dziesmu remiksētājam  Mart Inc., jeb Mārtiņam Pīzelim.

„Satelīts” zināmā mērā stilistiski un emocionāli sasaucas ar 100Debijas agrīno daiļradi. Tas ir stāsts par lielu pilsētu, kura mierpilnā harmonijā iegrimst vakara gaismās, namu logos iedegtajām spuldzēm tēlaini ļaujot veidot galaktikas. Un arī virs pilsētas ir galaktikas ar miljoniem zvaigžņu debesīs. Tajās pa laikam aizslīd kāds satelīts. Pat divi!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!