Liepājā uzstāsies “Combichrist”, “Filter” un “Lord Of The Lost”

Raksta attēls - Liepājā uzstāsies “Combichrist”, “Filter” un “Lord Of The Lost” Publicitātes foto

21.03.2016 / Parmuziku.lv

20. jūnijā Liepājas klubā Fontaine Palace notiks trīs vērā ņemamu rokgrupu koncerts. Uz skatuves kāps “Combichrist” un “Filter” no ASV un vācu grupa “Lord Of The Lost”.

Apvienība „Combichrist” pašmāju klausītājiem nav sveša – pirmoreiz "Combichrist” Latvijā viesojās 2010. gadā, iesildot vācu smagās mūzikas grandus „Rammstein”, savukārt turpmākajos gados "Combichrist” paspējuši ar solokoncertiem Latvijā viesoties divreiz, abas reizes klubā "Melnā piektdiena”.

Apvienību 2003. gadā izveidoja tās solists, norvēģis Endijs Laplegua (Andy LaPlegua) un gadu gaitā "Combichrist” piedzīvojuši strauju izaugsmi, regulāri koncertējot kopā ar tādām apvienībām kā "Mortiis”, "Coal Chamber”, "Filter” un "Rammstein”, grupas singliem bieži atrodoties daudzu valstu deju un rokmūzikas topos. Endijs ir vienīgais konstantais "Combichrist” dalībnieks un 2009. gadā ģitārspēles pienākumus grupā pildījis arī "Limp Bizkit” ģitārists Vess Borlands (Wes Borland).

 Industriālā roka grupa "Filter” radās 1993. gadā, kad tās līderis Ričards Patriks (Richard Patrick) nolēma pamest "Nine Inch Nails” ģitārista posteni un uzsākt personīgo mūzikas karjeru. "Filter” ieguva atpazīstamību ļoti ātri – jau izdodot savu pirmo albumu "Short Bus” 1995. gadā.

Albums tika pārdots vairākos miljonos eksemplāru, pārsvarā pateicoties veiksmīgajam pirmajam grupas singlam "Hey Man Nice Shot”. Arī turpmākie albumi tikuši atzinīgi novērtēti, sasniedzot miljonos mērāmus pārdošanas rādītājus un līdz šim veiksmīgākais grupas veikums – singls "Take a Picture” – iznāca 1999. gadā. Šobrīd "Filter” strādā pie jaunā albuma, kuru plānots izdot šī gada aprīlī.

 Kā pēdējie, spēcīgo koncertprogrammu papildina vācieši "Lord Of The Lost”. Apvienības mūziku var raksturot kā tumšu, gotisku roku un tās pirmsākumi meklējami Hamburgā 2007. gadā.

 "Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena – no 18 eiro. Ņemot vērā kluba ierobežoto ietilpību, aicinām biļetes iegādāties laikus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!