Lindas Leen albums “Digital Church” pieejams iepriekšpārdošānā Itunes

Raksta attēls - Lindas Leen albums “Digital Church” pieejams iepriekšpārdošānā Itunes Publicitātes foto

16.12.2016 / Parmuziku.lv

No šodienas, 16. decembra, mūzikas veikalā Itunes iepriekšpārdošanā pieejams Lindas Leen trešais autordziesmu solo albums “Digital Church”, kurš klajā nāks nākamā gada 11. janvārī.

Tiem, kas iegādāsies iepriekšpārdošanā gaidāmo albumu, jau tagad būs iespēja saņemt  pirmo singlu “Beyond Velvet Skin” un bonusā - albuma dziesmu “Fighting Gravity”.

Albuma iepriekšpārdošana pieejama šeit.

Kā jau ziņots, albuma “Digital Church” pirmatskaņojuma koncertu sērija notiks nākamajā gadā un tās ietvaros Linda Leen”  uzstāsies -  11. martā Latgales vēstniecībā Gors, Rēzeknē, 16. martā koncertzālē Palladium Rīga, 19. martā Vidzemes koncertzālē Cēsis un 26. martā  koncertzālē Lielais dzintars Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas Biļešu serviss kasēs un internetā bilesuserviss.lv. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!