Izvēlas redaktore: Mākslinieki, kas jādzird festivālā LMT Summer Sound

Raksta attēls - Izvēlas redaktore: Mākslinieki, kas jādzird festivālā LMT Summer Sound

29.07.2016 / Aiga Leitholde

Šogad LMT Summer Sound programmu veido ļoti laba, stilistiski daudzveidīga pašmāju mūziķu, grupu un dīdžeju izlase. Grupas, kuras regulāri spēlē izpārdotām koncertzālēm, spēlēs uz pietiekami lielas skatuves, lai tās vienā koncertā dzirdētu visi. Tāpat festivāls dod iespēju atklāt jaunus muzikālus projektus, kas varētu kļūt par tavu jauno mīļāko grupu.

Ar pilnu LMT Summer Sound festivāla programmu iespējams iepazīties festivāla mājas lapā.  Visi jaunumi būs pieejami arī bezmaksas LMT Summer Sound lietotnē: Android operētājsistēmai atrodama šeit, bet iOS operētājsistēmai šeit

Intars Busulis un Abonementa Orķestris

Intars Busulis un Abonementa Orķestris ir viens no Latvijas profesionālākajiem kolektīviem, ne vien muzikāli, bet arī kā šovmeņi. Šovasar Intara un Abonementa Orķestra koncerti ir izpārdoti, tāpēc atzīmē grupas koncertu savā LMT Summer Sound programmā, jādzird! Intars Busulis uzstāsies piektdienā, 29. jūlijā, plkst. 21:00 uz LMT Skatuve.

Dzelzs vilks

"Dzelzs vilks" mūzika joprojām ir enerģijas piesātināta un "Dzelzs vilks" ir rokgrupa, kas vēl arvien spēj kopā savākt lielu pūli klausītāju. "Dzelzs vilks" uzstāsies piektdienā 29. jūlijā, plkst. 02:00 un Aldaris Skatuves

Kashuks

Kashuks ir viens no spilgtākajiem un veiksmīgākajiem jaunajiem mūzikas producentiem, kuru ciena kā klausītāji, tā arī kritiķi. Viņš rada melodisku eksperimentālo elektroniku, kas būs simpātiska gan dzīvās instrumentālās mūzikas, gan deju mūzikas cienītājiem. Kashuks uzstāsies piektdienā, 29. jūlijā, plkst. 23:30 uz Red Bull Tour Bus skatuves.

Bogdan Taran & Max Lomov

Dziļā piektdienas naktī Liepājas pludmalē deep house, tehno house, indie dance un citus elektroniskās mūzikas apakšžanrus spēlēs dīdžeji Bogdans Tarans un Makss Lomovs. Abi ir pieredzes bagāti dīdžeki, kas devuši ļoti daudz Latvijas deju mūzikas skatuves attīstīšanā. Dīdžeju duets uz Jāgermeister skatuves kāps dziļā piektdienas naktī plkst.3:30.

northern c

"northern c" ir jauns dzīvās elektroniskās mūzikas projekts, kura idejiskais līderis ir producents Mr.Myster. Grupas mūziku veido dažādas stilistiskās ietekmes – roks, pasaules mūzika, fanks, un to papildina krāšņas projekcijas.  "northern c" uzstāsies sestdienā, 30. jūlijā, plkst. 14:45 uz Red Bull Tour Buss skatuves.

How Town

"How Town" apvieno talantīgu un internacionālu mūziķu sastāvu – Latviju pārstāv vokālistes Elīna Silova un Laura Polence, kā arī ģitārists Matīss Čudars. "How Town" ir noskaņu mūzika, ar klasiskās mūzikas viedumu un džeza brīvdomību. "How Town" uzstāsies sestienā, 30. jūlijā, plkst. 19:30 uz Red Bull Tour Bus skatuves.

TāTāTā

Šī būs atkal satikšanās vai tavs jaunatklājums. "TāTāTā" dabojās īsu, bet piepildītu laiku, iepriecinot klausītājus ar prātā paliekošiem radio singliem: "Ja nu tā esi tu" un "Dinamīts". Grupas idejiskie līderi ir Artis Dvarionas un ģitārists Reinis Briģis, basģitāru spēlē Eduards Zagainovs-Veinbrants jeb Čikijs, bungas – Mārtiņš Opmanis, bet taustiņus un elektroniskos efektus pārvalda DJ Rudd jeb Rudolfs Budze. "TāTāTā" uzstāsies sestdienā, 30. jūlijā, plkst. 20:00 uz LMT Skatuves.

Ezeri

"Ezeri" ir Miķeļa Putniņa lolots muzikāls projekts. Lai gan šī ir jauna muzikāla apvienība, mūziķus atpazīsi no grupām "Black Apple Market", "The Big Bluff", "Bunch of Gentlemen". Pirms divām nedēļām klausītājiem tika nodots debijas albums "Ogle", kurā popmūzika satiekas ar džeza improvizācijām, rezultātā aizraujot klausītāju savā pasaulē. "Ezeri" uzstāsies sestdienā, 30. jūlijā, plkst. 21:00 uz Red Bull Tour Bus skatuves.

Ozols

Reperis Ozols zina, kā aktuālo izmantot savas daļrades labā – muzikālo komandu viņam veido talantīgākie jaunie bītmeikeri un viesmākslinieki, tiek piedomāts arī pie vizuālā. Tas viss kopā rada lielisku ballīti, kas, kā mēdz teikt, rauj jost jumtu. Ozols uzstāsies sestdienā, 30. jūlijā, plkst. 21:30 un LMT Skatuves.

Carnival Youth

"Carnival Youth", viena no aizņemtākajām Latvijas grupām, kas šobrīd ir uz koncertu viļņa! Sava otrā albuma "Propeller" popularizēšanas tūrē grupa jau koncertējusi dažādās Eiropas valstīs, savukārt albumam "Propeller" mūzikas pazinēji velta daudz labu vārdu, vai esi to dzirdējis? "Carnival Youth" uzstāsies sestdienā, 30. jūlijā, plkst. 22:30 uz Red Bull Tour Bus skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!