Rokmūzika un leģendu klātbūtne: Liepājā norisināsies "Līvifest 2017"

Raksta attēls - Rokmūzika un leģendu klātbūtne: Liepājā norisināsies "Līvifest 2017" Publicitātes foto

02.08.2017 / Parmuziku.lv

Uz festivālu 26. augustā Liepājā, koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" aicināts ikviens, kas jūtas kā liepājnieks - neatkarīgi no dzīvesvietas!

Līvifest” saimnieks ir mūziķis Ainars Virga, viņš kopā ar savu komandu šo festivālu rīko jau trešo gadu.

 

Arī šogad festivāla laikā notiks „„Līvu” dziesmu svētki” – Liepājas koru priekšā kā solisti stāsies Ainars Virga, Mārcis Judzis, Elviss Grodums, Jānis Buķelis jeb Buks, Fēlikss Ķiģelis. „Katra dziesma būs pārsteigums, katrs priekš sevis varēs tādu atrast,” Virga norāda, cik īpašs skanējums „Līvu” dziesmām ir šādā izpildījumā. Koncerta sākums: plkst. 16.00.

 

Vakara lielkoncertā plkst. 19.00 uzstāsies „Dzelzs vilks”, „Ryga”, „Colt”, no Latgales nākušie, „Līvus” un Virgu dziļi cienošie rokeri „Wild Detroit Gang”, kā arī no jauna rokmūzikas ainavā atgriezusies Liepājas grupa „Melnā princese”. Katra grupa izpildīs arī pa vienai „Līvu” dziesmai savā manierē un ar savu izjūtu. Noslēgumā uz skatuves līdz ar grupu „Līvi&Buks” nāks arī „Līvu” bijušie dalībieki – Igo, Tomass Kleins.

 

Līvifest 2017”, iespējams, būs pēdējā iespēja piedzīvot leģendāro koncertdārzu tādu, kāds tas ir pašreiz, jo plānots, ka nākamgad sāksies tā rekonstrukcija. Tāpēc vēl jo vairāk tieši šajā festivālā ir jāpiedzīvo jūras tuvums un vasaras gandrīz līdz galam piepildīta diena, līdz pat brīdim, kad sākas augusta nakts zvaigžņu lietus.

 

Festivāla pirmo daļu vadīs aktieris Viktors Ellers, otro – dziesminiece Maija Kalniņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!