LMT Summer Sound papildina programmu un iepazīstina ar jaunām skatuvēm

Raksta attēls - LMT Summer Sound papildina programmu un iepazīstina ar jaunām skatuvēm Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju lielākā pludmales festivāla LMT Summer Sound iepriekš izziņotajiem galvenajiem vārdiem King Charles, Lost Frequencies un Milky Chance pievienojas ukraiņu roka leģendas OKEAN ELZY. Pašmāju mūziķu rindas papildina Carnival Youth un DAGAMBA.

Okean Elzy bieži tiek dēvēta par pēdējo 25 gadu Ukrainas labāko roka grupu un tiek pielīdzināta tādiem vārdiem kā Blur, Muse vai Pulp. Internacionālā grupa DAGAMBA uzlādēs festivālu ar pārdrošu skaņu un neatkārtojamu dinamiku, labi pazīstamu skaņdarbu jaunās interpretācijās radīs nebijušu mūzikas stilu sinerģiju. Savukārt Carnival Youth šogad piedāvās festivāla jaunumu - Red Bull Tour Bus - koncertu autobusu, kas pārvērtīsies par skatuvi. Carnival Youth tikko svaigi izdevuši savu jauno albumu “Propeller” un festivālā ieradīsies ar autobusu kopā ar grupām un mūziķiem, ko ir izvēlējušies un uzaicinājuši paši.

Šogad festivālā būs īpaša elektroniskās mūzikas skatuve kāpu zonā, kurā uzstāsies pazīstami dīdžeji un elektroniskās mūzikas pārstāvji, tostarp [Ex] Da Bass, Taran & Lomov, Dj Rudd, NIKLAVZ, Magnuss Eriņš, Dj AI-VA, Kaspar Kondrat, Tomy U & Tob Luii u.c.

Baltijas reģiona mūziķu rindas papildinās “Frankie Animal” (EST) un “Garbanotas Bosistas” (LT). Apmeklētājus priecēs arī pašmāju apvienība “Bandmaster”, kurā apvienojušies elektroniskās mūzikas producenti DJ Rudd, Andis Ansons un hiphopa izpildītāja Zelma Jēgere, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu Viņa. Ar nobriedušu un spēcīgu rokmūziku iekustinās grupa “Laime Pilnīga”, uz psihodēlisku piedzīvojumu aicinās pašmāju “The Pink Elephant”, latviešu mūzikas cienītājus priecēs grupa “Gain Fast”.

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. - 30.jūlijā Liepājas pludmalē.
Jau iepriekš ziņots, ka festivāla galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies un duets Milky Chance no Vācijas, kas mūzikas topus iekaroja ar dziesmu "Stolen Dance". Starp Latvijas mūziķiem pašmāju hiphopa leģenda Ozols, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, rokgrupa Dzelzs Vilks, Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Aija Andrejeva, Rīgas Modes un citi.

Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!