LRMA ROCK RADIO tagad ir pieejams arī mobilajā aplikācijā!

Raksta attēls - LRMA ROCK RADIO tagad ir pieejams arī mobilajā aplikācijā!

28.11.2023

LRMA ROCK RADIO - vienīgais un īstais rokmūzikas interneta radio Latvijā svin savu 1 gada jubileju un prezentē mobilo aplikāciju.

LRMA ROCK RADIO www.rockradio.lv tagad ir pieejams arī mobilajā aplikācijā un joprojām žanriski visplašākajā mērogā atspoguļo pašmāju smagās mūzikas dažādu laiku labākās kompozīcijas.
Radio ēterā sākuši skanēt arī pirmie autorraidījumi: rokmūziķa Jāņa Bukuma veidotais “Platais Vakars” tiek piedāvāts klausītāju vērtējumam katru pirmdienu plkst. 21.00. Raidījumu arhīvs ir pieejams šeit! 

Lietot jauno aplikāciju savā mobilajā ierīcē ir īsta rokmūzikas cienītāja goda lieta.
LEJUPLĀDĒ

Android 
iOS 

LRMA Rock Radio ir Latvijas Rokmūzikas asociācijas izveidota interneta radio stacija, kurā 24/7 tiek atskaņota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ punk un citu subžanru mūzika.
Biedrības “LRMA” (Latvijas Rokmūzikas Asociācija) www.lrma.lv mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū veidojot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!