Madara Dzintara izdod vasarīgu un sirsnīgu singlu “Ved mani mājās”

Raksta attēls - Madara Dzintara izdod vasarīgu un sirsnīgu singlu “Ved mani mājās” Publicitātes foto

13.06.2024

Mūziķe, dziļās un samtainās balss īpašniece Madara Dzintara piedāvā singlu “Ved mani mājās”, kas vasarīgās un vieglās noskaņās raisīs māju sajūtu, dos patvērumu trauksmainajā un neparedzamajā pasaulē.

“Pēdējie gadi ir bijuši nedroši un nestabili, un tā īsti jau arī nekas nav mainījies, bet mēs, cilvēki, tiecamies pēc drošās vietas gan fiziskā, tā arī emocionālās veidolā. Varbūt kādam tās ir savas reālās mājas, citam pastaigas mežā, kādam ticība kam augstākam, bet vēl kādam jušanās droši sevī pašā, sajūta, ka esi  piederīgs,“ saka Madara Dzintara.

Mūziķe turpina: “Ikdienā saskaros ar mentālās veselības izaicinājumiem - trauksmi, paniku, un šādās reizēs sanāk atklāt, ka esi pazaudējusies. Šādos brīžos nākas atzīties, ka es nevaru paspēt visu, nevaru izdarīt visu, un tad tajā sāpīgajā vietā, var dzimt arī kaut kas skaists un pozitīvs. Tad atgriežos pie sākumpunkta, lai nepazaudētos svešos viedokļos un apkārtvaldošā haosā. Šī dziesma ir tāds kā manas iekšējās pasaules un ārējās pasaules nebeidzamā dialoga rezultāts.”

 

Dziesmas “Ved mani mājās” mūzikas un vārdu autore ir pati Madara Dzintara, sadarbībā ar producentu JJ Lush. Ģitāru dziesmā iespēlējis Artūrs Dzintars. Radošajā procesā nozīmīgs atbalsts bija arī LaIPA stipendija.

Māksliniecisko vīziju mūziķe realizēja arī pašas veidotajā dziesmas teksta video, kurā redzama it kā nereāla pasaule, simbolizējot jaunas pasaules veidošanos, vai arī vecās pasaules izjukšanu - pārveidošanos, un tās vidū ir pati Madara.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!